Orduspor, bilet fiyatlarını indiriyor

Orduspor Kulübü Başkanı Nedim Türkmen, taraftarlardan gelen yoğun talep doğrultusunda maç bilet fiyatlarını değiştirme kararı aldıklarını belirtti.

03 Ekim 2011, Pazartesi 10:38
- A +

Türkmen, yaptığı yazılı açıklamada, kulüp olarak maçlara giriş biletleri için yeni bir fiyat uygulamasına geçtiklerini bildirdi.

Fiyat indirimini taraftarların ısrarlı talepleri doğrultusunda yaptıklarını ifade eden Türkmen, şunları kaydetti:
"Öncelikli olarak kombine kart uygulamasına destek veren ve kart alan yaklaşık 5 bin taraftarımıza teşekkür ediyorum. Taraftarımızdan güçlü bir Orduspor için 19 Eylül Stadı’nı doldurmalarını, 90 dakika ayakta takımımızı desteklemelerini bekliyorum. Bununla birlikte Orduspor taraftarının yoğun talebi doğrultusunda bilet fiyatlarını değiştirme kararı aldık. Bu kararla biletlere yüzde 50 indirim uygulayacağız. Ancak taraftarımıza şunu da söylemek isterim. Her maçta stadyum kirası, naklen yayın ücreti, personel, özel güvenlik, turnike görevlileri, bilgi işlem görevlileri, temizlik, elektrik, bilet basım gideri olarak toplam 83 bin lira giderimiz bulunuyor. Müsabakalardan kazandığımız bilet gelirleri ile ancak giderleri karşılıyoruz. Buna rağmen taraftarımızdan gelen istekleri karşılıksız bırakmamak adına bilet fiyatlarını kulüp olarak büyük bir fedakarlık yaparak yüzde 50 ucuzlatma kararı aldık. Taraftarımızın bundan sonraki karşılaşmalarda stadyumu doldurmasını bekliyoruz."

Türkmen, yeni fiyat uygulamasıyla birlikte biletlerin Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş ve Trabzon maçlarında kale arkasının 75, maraton 150, kapalı 200, VIP 500 ve misafir takım tribün 75 liradan satılacağını diğer tüm maçlarda ise kale arkası 15, maraton 30, kapalı 40, VIP 100 ve misafir takım tribünü için 15 lira olacağını duyurdu.

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.