"Onun yüzüne bakmam"

Rıza Çalımbay'ın, “Yanıma gelmesin” dediği Youla eski hocasına mesaj gönderdi... Olaylı bir şekilde ayrıldığı Eskişehirspor'a karşı Denizli formasıyla mücadele edecek olan Youla, mahkemelik olduğu eski hocasının sözlerine tepkisiz kalmadı. Gineli oyuncu, FANATİK'e çarpıcı açıklamalar yaptı.

10 Nisan 2010, Cumartesi 04:30
- A +
'Onun yüzüne bakmam'

Eskişehirspor’dan olaylı bir şekilde ayrılan Youla, mahkemelik olduğu eski hocası Rıza Çalımbay’la ilgili yine çarpıcı sözler sarfetti. Denizlispor formasıyla yarın eski takımına karşı mücadele edecek olan Gineli oyuncu, mahkemelik olduğu Çalımbay’ın önceki gün, “Yanıma bile gelmesin” sözlerine karşılıksız kalmadı. FANATİK’e konuşan golcü futbolcu, “Kim ona selam vermeyi düşünüyorki. Ben bütün eski takım arkadaşlarımla selamlaşırım, ama onun yüzüne bakmam. Onunla ilgilenmiyorum. Maçıma çıkıp golümü atmak için mücadele edeceğim” dedi.

‘Teklif gelirse kalırım’
Eski takım arkadaşlarıyla yeniden görüşeceği için heyecanlı ve mutlu olduğunu söyleyen Youla, “Eskişehir’i, taraftarlarını ve arkadaşlarımı çok seviyorum. Maç öncesi onları tek tek öpmek istiyorum. Hatta yedek kulübesindekileri bile” ifadelerini kullandı. Sezon sonunda Denizlispor ile sözleşmesinin biteceğini de hatırlatan yıldız futbolcu, şunları söyledi: “Henüz kalıp kalmayacağıma karar vermedim. Fakat Türkiye, Fransa ve Belçika’dan teklifler aldım. Oturup durum değerlendirmesi yapacağım ve karar vereceğim. Geçen yıl Galatasaray’dan teklif almıştım. Ancak menacerim anlaşamamıştı. Bu sene de büyüklerden teklif alırsam gitmek isterim.”

‘Bursa şampiyon olsun’
“Eskiden 3 büyüklere karşı oynadığımızda sürekli defans yapar ve hücuma zor çıkardık. Fakat şimdi roller değişti. Artık Anadolu takımları üç büyükleri baskı altına alabiliyor ve mağlup edebiliyor. Anadolu takımları da kaliteli kadrolar kuruyor. Buna en güzel örnek Bursaspor. Bu yüzden Bursaspor’un şampiyon olmasını çok istiyorum.”

Cem Dağtaş/FANATİK Özel Röportaj

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...