Olimpiyatlar ve Seks Dosyası

İnsanlığın vazgeçemediği ve asla da vazgeçemeyecekleri güdüsü seks, nerede olursak olalım aklımızın bir kenarından geçiyor. Aklı fikri sekste olan insanların, kendilerini olimpiyat oyunları sırasında da frenlemesini beklemek biraz saflık olurdu kabul edelim. Biz de bu itiraflara birkaç küçük anektod ekleyerek olimpiyatlar ve seks dosyasını açıyoruz. (Onedio)

18 Ağustos 2016, Perşembe 09:55 Son Güncelleme: 18 Ağustos 2016, Perşembe 10:17
- A +

İnsanlığın vazgeçemediği ve asla da vazgeçemeyecekleri güdüsü seks, nerede olursak olalım aklımızın bir kenarından geçiyor. Aklı fikri sekste olan insanların, kendilerini olimpiyat oyunları sırasında da frenlemesini beklemek biraz saflık olurdu kabul edelim. Biz de bu itiraflara birkaç küçük anektod ekleyerek olimpiyatlar ve seks dosyasını açıyoruz. (Onedio)

Her gün 3 kadınla seviştim"Amerikalı ciritçi Breaux Greer Sydney 2000 Olimpiyatları'nda her gün 3 kadınla seks yaptığını söylüyor. Hatta bunlardan ikisi olimpik sporcuymuş. Bu sporculardan biri sırıkla atlama dalında yarışırken diğeri ise koşucu. Üçüncü kadının ise olimpiyatlardaki İskandinav bir gönüllü olduğunu söylüyor Greer. Peki Greer'in olimpiyat performansı nasıl mıydı? Kendisi ön elemelerde diz sakatlığı dolayısıyla yarışmadan çekildi.

Amerika Kadın Milli Takımı'nın kalecisi Hope Solo, 2008 Pekin Olimpiyatları'nı boş geçmemiş. Gol kurtarmasına alışık olduğumuz Hope bu sefer golü atan taraf olmuş. Hope, 2008 yılında Pekin'de gerçekleşen olimpiyatlarda insanların buldukları her yerde seks yaptıklarını anlatıyor. Özellikle de açık havada, binaların arasında ya da çimenlerin üzerinde. Brezilya'yı yenerek altın madalyayı kazandıkları maç sonrası çılgın bir parti verdiklerinden de söz eden Hope: "Önce bardaydık, sonra birkaç ünlüyle tanıştık ve partiye olimpiyat köyünde devam etmeye karar verdik. Yanımızda akreditasyon kartlarımız bile yoktu. Kapıdaki güvenliğe altın madalyalarımızı gösterdik ve bu ünlüleri bizimle beraber olimpiyat köyüne soktuk. Gecenin sonunda ise içlerinden birini önce odama aldım sonra da arka kapıdan gizlice çıkmasını sağladım. İsim sormayın çünkü o benim olimpiyat sırrım." diyor.

Atletlerin %70-75'i olimpiyat köyünde seks yapıyor."Amerikalı yüzücü Ryan Lochte'nin ise 2012 yılında Londra'da gerçekleştirilen olimpiyatlar öncesi şöyle bir demeci var: "Geçen olimpiyatlarda bir sevgilim vardı ve bu gerçekten büyük bir hataydı. Şimdi sevgilim yok ve Londra inanılmaz bir yer. Sabırsızlıkla oraya gitmeyi bekliyorum." Bununla da yetinmeyen Lochte atletlerin %70-75'inin olimpiyat köyünde seks yaptığını söylüyor. Bununla birlikte Amerikalı atlet LaShawn Merritt de Lochte gibi düşünenlerden. 2008 Pekin Olimpiyatları'nda ortamı gördükten sonra o da kendini 2012 Londra için özel olarak hazırlamış.

-Kambersiz düğün olur grup sekssiz olimpiyat olmaz-2010 yılında Vancouver'da gerçekleştirilen kış olimpiyatları ise grup sekse bile şahit oldu. Almanya, Kanada ve Avusturya'dan 6 sporcu bir jakuzinin içerisinde birbirleriyle çarpışmışlar. Gece geç saatlere kadar devam eden parti bir anda jakuzinin içinde orgy'ye dönüşmüş.

Olimpiyat değil seks festivaliydi"Britanyalı eski masa tenisçisi Matthew Syed'e göre 1992 Barcelona Olimpiyatları daha çok seks festivaline benziyormuş. Hatta Syed 2 buçuk haftalık süre içerisinde hayatının geri kalanında olmadığı kadar farklı kadınla birlikte olmuş.

-İlk "olimpik genelev" Sydney'de-Amerikalı sporcu Josh Lakato olimpiyatlar sırasında Sydney'de kaldığı evin adeta bir geneleve dönüşmesinden dem vuruyor. Lakato'nun anlattığına göre evde o kadar fazla seks yapılmış ki kendisini bir genelev çalışanı gibi hissetmeye başlamış. Ayrıca her gelenin yanında getirdiği prezervatiflerin sayısı birkaç gün sonra binleri bulmuş.

-Lakato'nun sabıkası bununla da sınırlı değil-Sydney'den Los Angeles'a dönüş yolunda, uçaktaki kabin görevlileri normal yolcuları uçağın en ön kısmına toplamış. Olimpiyat kafilesindeki sporcuları ise uçağın en arka kısmına yerleştirmişler. İşte eğlence de burada başlamış. Lakato ve ismini vermediği başka bir olimpik sporcu uçağın tuvaletinde epey eğlenceli vakit geçirmiş ve olimpiyatlardan sonra dönüş yolunu da boş geçmemişler.

İnsanlar boş bir alan bulup sevişebilmek için kilometrelerce yol yürüyordu"Amerikalı olimpik yüzücü Amanda Beard ise sporcular olimpiyat esnasında deli gibi boş yer aradıkları söylüyor ve ekliyor: "Zaman zaman sporcular boş bir yer bulup sevişebilmek için kilometrelerce yol yürüyordu."

-Burada seks yapmak yasaktır!-1988 Seul Olimpiyatları'nda olay o kadar çığrından çıkmış ki olimpiyat köyü yetkilileri tarafından açık alanda seks yapmak yasaklanmış.

-Altın madalya karşılığı grup seks!-Norveç'in Lillehammer kentinde düzenlenen 1994 Kış Olimpiyatları'nda 2 Alman sporcu Amerikalı Carrie Sheinberg'e altın madalyaları karşılığında grup seks teklif etmiş. Ancak kendisi de altın madalyalı olan Sheinberg bu teklifi reddetmiş.

-Tam 450.000 prezervatif!-Rio'daki 2016 Olimpiyatları için olimpiyat köyündeki sporculara tam 450.000 prezervatif dağıtıldı. Yanlış duymadınız... Tam 450.000... Yani sporcu başına tam 42 adet. Birçok insan hayatında bu kadar fazla sevişemiyor bile. 😁 Ayrıca yine bir ilk bu olimpiyatlarda yaşandı. Daha önceki olimpiyatlarda sadece erkek prezervatifleri dağıtılırken bu olimpiyatlarda sporculara kadın prezervatifleri de dağıtıldı. 300.000 erkek ve 150.000 kadın prezervatifi totalde 450.000'le olimpiyat oyunları arasında yeni bir rekora imza atmış oldu.

-İnternet her işi kolaylaştırıyor-Son birkaç olimpiyattır mobil uygulamalar olimpik sporcuların birbirleriyle çok daha rahat iletişime geçmesini sağlıyor. Özellikle Tinder ve Grinder gibi uygulamalar sayesinde sporcular eşleşip geceyi çok daha kolay bir şekilde birlikte geçirebiliyorlar.

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.