Olay War

Fenerbahçe 90'da galibiyet golünü attı, Antalyaspor taraftarı çığrından çıktı. Tribünden atılan koltuk parçası Sarı-Lacivertli ekibin malzemecisi Cemil Bulut'un kafasına isabet ederken, stadın kapanması gündeme geldi.

27 Eylül 2009, Pazar 04:30
- A +
Olay War

Her şey maçtan önce, yönetimin bilet fiyatlarına isyan eden Kırmızı-Beyazlı’ların isyanıyla başladı. Bu isyan stadın içine de sıçradı. Bir grup taraftar, koltukları kırarak sahaya fırlattı, sonra da yönetimi istifaya çağırdı. Karşılaşma başladığında ortam durulmuş gibi görünüyordu. Ancak zaman zaman sahaya atılan yabancı maddeler, futbolcular arasında gerilime neden oldu. Fenerbahçe’nin 90’da bulduğu galibiyet golü ise ortalığı karıştırdı. Çığrından çıkan Antalyasporlular sahayı yabancı madde yağmuruna tuttu, bir koltuk parçası Fenerbahçe’nin malzemecisi Cemil Bulut’un kafasına isabet etti. Bulut acı içinde yerde kıvranırken, olaylar daha da büyüdü.

Aziz Yıldırım terk etti
Protokol tribününde Aziz Yıldırım’a karşı yoğun şekilde küfürler edilmeye başlandı. Bu küfürlerden Yıldırım’ın yanındaki kurmayları da nasibini aldı. Abdullah Kiğılı ve bazı idarecilerin çabasına karşın ortam sakinleşmeyince iyice gerilen Yıldırım, tribünü sinirli bir şekilde terk etti. Yaşanan bu olaylar, gözlemciler tarafından rapor edildi. PFDK’nın Antalyaspor’a saha kapama cezası vermesi bekleniyor.

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...