Olay var!

Berabere biten Trabzonspor maçının ardından ortalık karıştı. Takım otobüsünün önünde Yusuf Şimşek ile Siyah-Beyazlı futbolseverler tartıştı. Güvenlik görevlileri taraftarları zor yatıştırdı.

11 Nisan 2010, Pazar 04:30
- A +
Olay var!

Golsüz berabere biten Trabzonspor karşılaşmasının ardından İnönü Stadı’nda gergin anlar yaşandı. Maç boyunca bir türlü isteneni veremeyen ve tribünlerin tepkisine maruz kalan Yusuf Şimşek’e, zorlu 90 dakika sonrasında da Siyah-Beyazlı futbolseverler büyük tepki gösterdi. Yusuf, takım otobüsüne doğru giderken taraftarlar, “Adam gibi oynasan, bu takım kaybetmezdi” dedi. Bunun üzerine tecrübeli futbolcu, “Nasıl oynayacağımı size mi soracağım!” şeklinde tepki gösterdi. Bu andan sonra tartışma daha da alevlendi.Nihat da nasibini aldı

Araya giren Nihat Kahveci, güvenlik personeline, “Bu taraftarları neden buraya kadar alıyorsunuz?” diye yakındı, ardından Siyah-Beyazlı futbolseverler Nihat’ı da protesto etti. Kısa süre sonra takım otobüsünün etrafında yoğunlaşan güvenlik personeli olayları daha fazla büyümeden önledi.

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...