Nevzat Demir yıkılıyor!

İmza töreni öncesi Nevzat Demir Tesisleri'ni gezen Güneş, zemin dışında sosyal alanların da yenilenmesini istedi. Tecrübeli hoca, “Tesislerde gördüğüm en güzel yer basın odası” dedi.

12 Haziran 2015, Cuma 11:54
- A +
Nevzat Demir yıkılıyor!
Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, işe Nevzat Demir Tesisleri’nden başladı. Tecrübeli teknik adam kamp tesislerinin sadece antrenman yapılan bir yer değil, sosyal hayatın yaşandığı bir merkez haline getirilmesini istedi. Teknik ekibin kalması için Ümraniye’ye farklı bir bina yapılmasını talep eden Şenol Güneş böylece futbolcuların kendi alanlarında daha rahat hareket etmesini hedefliyor. Saha zeminlerinin yenilenmesini konusuna da önem veren Güneş altyapıyı da Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri’ne taşımaya karar verdi. Takımın yemek yediği lokanta bölümünün fitness ve soğuk odanın yer aldığı sağlık merkezine dönüştürülmesini isteyen tecrübeli hoca futbolcuların birlikte zaman geçirmesi için de tesiste yeni sosyal alanlar yapılmasını planlıyor.
 
"İDMANA GEREK YOK"

Futbolcu her sene üstüne koyarak ilerlemeli. Sadece oynamak hedef olmamalı. Oynuyorsan takımı taşımayı hedeflemelisin. Oyuncu mevcut halini yeterli görüyorsa idmana gelmesine gerek yok! Yetenekli oyuncunun daha öne çıkmasını, ses getirmesini bekliyorum.

Kaynak: Habertürk

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...