Neredesiniz!

Trabzonspor, İnter'i yeniyor, evinde ilk maçına çıkıyor... Ancak Trabzonlular pek de bunu hesaba katmıyor. 5 bini aşkın koltuk boştu, Avni Aker'in sezona 'merhabası' buruk oldu.

18 Eylül 2011, Pazar 02:00
- A +
Neredesiniz!

Trabzonspor dün niyahet kendi evinde sahaya indi... Zira Bordo-Mavililer, Avni Aker’de 2011-2012’yi İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçıyla açtı, ancak taraftarları sınıfta kaldı. Son olarak Şampiyonlar Ligi’ndeki İnter galibiyetinin şehirdeki sporseverlere büyük moral ve motivasyon sağlaması beklenmiş, bunun da tribünlere yansıyacağı düşünülmüştü. Ancak olmadı. Kombineler dışında satışa çıkan 7 bin 500 biletten sadece 2 bin 200 tanesi ilgi gördü. Bir başka deyişle statta yaklaşık 5 bin koltuk boş kaldı. Bu durum yönetim ve teknik heyet bazında büyük bir hayal kırıklığına neden oldu.

Başkan çok bozuldu

Özellikle Başkan Sadri Şener’in yakın çevresine konuyla ilgili sitemlerini ilettiği öğrenildi. Şener’in, “Bu takım bu kadar başarılı işlere imza atarkan yanlız bırakılması olacak iş değil. Trabzonspor çok daha iyisini hak ediyor” dediği de edinilen bilgiler arasında.

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...