Nefesler tutuldu! Dev final yarın..

Riot Games, gnctrkcll, Coca-Cola Zero ve TeknoSA işbirliğiyle düzenlenen League of Legends Şampiyonluk Ligi'nde geri sayım sürüyor.

07 Ağustos 2015, Cuma 15:15
- A +
Nefesler tutuldu! Dev final yarın..
Türkiye Büyük Finali’nde 10 bin eSpor tutkunu yarın bir kez daha Ülker Sports Arena’ya akın edecek. Türkiye’de eSpor kavramının en büyük destekçisi Riot Games’in gnctrkcll, Coca-Cola Zero ve TeknoSA işbirliğiyle düzenlediği Türkiye’nin ilk profesyonel eSpor ligi olan League of Legends Şampiyonluk Ligi’nde final heyecanı başlıyor.

Türkiye’nin en büyük eSpor coşkusuna ev sahipliği yapacak League of Legends Türkiye Büyük Finali, 10 bin oyun tutkununu bir araya getirecek.

Biletler tükendi

Toplam 8 takımın haftalar boyunca mücadele ettiği Şampiyonluk Ligi Yaz Mevsimi, Türkiye’nin en görkemli eSpor etkinliği olan Türkiye Büyük Finali’nde şampiyonun belirlenmesiyle sona erecek. Göz alıcı bir mücadele sonrasında finale yükselen Beşiktaş ve Dark Passage takımları, 'En Büyük' olmak için kozlarını Ülker Sports Arena’da paylaşacak.

Dünya Şampiyonası yolu açılacak

League of Legends Türkiye Büyük Finali’nde şampiyon olan takım, League of Legends Dünya Şampiyonası’nda Kore’den Kuzey Amerika’ya, Çin’den Avrupa’ya kadar dünyanın en iyi eSpor takımlarına karşı Türkiye’yi temsil etmek adına önemli bir avantaj yakalayacak. Bu arada Ülker Sports Arena'da gerçekleştirilecek organizasyonun satışa sunulan biletleri 24 saat içerisinde tükendi.

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...