Nefes kesen serinin ardından zafer Beşiktaş Espor’un

5 maçlık uzun serinin ardından rakibini 3-2 yenmeyi başaran Beşiktaş Espor adını Yükselme Ligi finaline yazdırmayı başardı. Seride ilk iki maçı kazanan siyah beyazlı ekip daha sonra çıktığı iki maçtan da mağlubiyetle ayrıldı. Serinin kazananının belli olacağı son maçta rakibine şans tanımayan Beşiktaş Espor Yükselme Ligi finaline çıkmayı başardı.

13 Mart 2018, Salı 23:10 Son Güncelleme: 13 Mart 2018, Salı 23:18
- A +
İlk Maçın Galibi Beşiktaş Espor Oluyor!

Beşiktaş Espor yarı final ilk maçında son derece hızlı ve agresif bir oyun oynayarak rakibi Team Cappadocia’yı 28 dakikanın sonunda yenerek ilk maçı kazanmayı başarmıştı. İlk maçta nerede kusursuz oynayan vadinin kara kartalları 28 dakika için de  aldıkları 12 skorun yanında 3 tane ejder, 10 tane kule ve 15 K altın farkı ile galibiyetini süslemeyi başarmıştı. İlk maçın yıldızı ise hiç şüphesiz 28 dakikada yaptığı 295 farmı 6/0/5’lik performansı ile süsleyen Beşiktaş espor’un saldırı gücü taşıyıcısı Luger olmuştu. Luger bu performansı ile skorların %91’ine etki ederek sahip olduğu ‘’saldırı gücü taşıyıcısı’’ görevi yerine getirmişti.

2. Maçın Galibi Yine Beşiktaş Espor Oluyor!
 
İlk maçın aksine Beşiktaş espor, Team Cappadocia karşısında çok daha fazla zorlanıyor ancak zorlandığı bu maçı 39 dakikanın ardından zafer ekranını görerek ayrılmayı başarmıştı. Rakibine harita görevlerini yine çok fazla yapma imkanı vermeyen siyah beyazlı ekip maçı 10 kule ve 3 ejder alarak tamamlıyordu. Belki de maçın en kritik anı Beşiktaş espor’un aldığı alev ejderiydi. Beşiktaş Espor aldığı alev ejderi ile fazladan sahip olduğu fazladan %8 fiziksel hasar ve %8 büyü hasarı avantajını çok iyi bir şekilde kullanmayı başarmıştı. 2 maçın da en değerli oyuncusu bir kez daha Luger oluyor. Luger güzel oyununu 3/2/6 ve 418 farm ile süsleyen saldırı gücü taşıyıcısı takımının aldığı skorların %64’üne katkı sağlamayı başarmıstı.

Ya Tamam Ya Devam Maçında Team Cappadocia Devam Dedi!

Team Cappadoica için son bir şans niteliğinde olan maçı belki de küllerinden yeniden doğarak harika bir oyunla 35 dakikanın sonunda seride ki ilk galibiyeti almayı başarıyor. Bu galibiyetle seriyi 2-1’e getiren Team Cappadocia bu seride bende varım dedi. Alınan bu ilk galibiyetin ardından maçın yıldızı oynadığı kusursuz oyunla Saulius oluyor. Team Cappadocia’nın orta koridor oyuncusu Orianna ile oynadığı kusursuz oyunu 4/1/9’luk performansı ve 354 farm skoru ile süslüyor. Saulius aynı zamanda skorların %92’sine katkı sağlayarak takımını ayakta tutmayı başarıyor.

Team Cappadocia Küllerinden Yeniden Doğdu!

Seri 2-0’a geldikten sonra herkesin aklında tek bir soru vardı. Beşiktaş espor’un finalde rakibi kim olacak? Bu soruya en farklı cevap ise Team Cappadocia’dan geldi ve dediler ki ‘’biz de varız!’’ Önce seriyi mükemmel bir oyunla 2-1’e getiren ekip,  sonrasında yine mükemmel bir oyunla 4. maçtan da galip ayrılarak seriyi 2-2’ye getirdi. Belkide maçın kırılma anı Beşiktaş Espor’un şampiyon seçim ve yasaklama ekranında yaptığı tercihler olabilir. Rakibine güçlü şampiyonları bırakan siyah beyazlı ekip aynı zamanda orta koridora yaptıkları Karma tercihi ile bütün hasar yükünü Luger’in omuzlarına yüklediler. Team Cappadocia ise 3. maçta kazandıkları takım kompozisyonundan sadece bir değişikliğe giderek 4. maçtan da galibiyetle ayrılmayı başardı. Bu maçınsa yıldızı 8/0/3 performansı ve 354 farm skoru ile DarkSide oluyor. Muhteşem Caitlyn oyununu %84’lük skor katkısıyla süsleyen nisancı takımının seriye tutunmasında büyük bir rol oynamayı başardı.   

Serinin Sonuna Yakışan Kusursuz Oyun!

Beşiktaş espor serinin 5. yani son maçında kusursuza yakın bir oyunuyla rakibine vadiyi dar eden siyah beyazlı ekip vadiden zaferle ayrılmayı başarıyor ve adını Şampiyonluk Ligi yolunda finale yazdırmayı başarıyor. Beşiktaş Espor’un adını finale yazdırdığı maçın yıldızı ise 4/0/5’lik performansı ve 408 farm skoru ile Luger oluyor. Luger aynı zamanda takımının aldığı skorların %100’üne katkı sağlayarak takımını finale taşımayı başarıyor. Şimdi ise akıllarda iki soru var. Beşiktaş espor’un finalde ki rakibi kim olacak? Diğer soru ise Luger yaz mevsiminde olduğu gibi takımını Şampiyonluk ligine taşımayı başarabilecek mi?
   
Beşiktaş Espor’un finalde ki rakibinin belli olacağı yarı final maçı 13 mart salı günü saat 16:00 da Oyun Hizmetleri espor ile Macro Maniacs arasında oynanacak.
YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.