Naz Mila'nın dövmesi olay oldu!

Yaptığı her paylaşımıyla adından söz ettiren bir dönemlerin gelin adayı Naz Mila, göğüs altından dizine kadar yaptırdığı dövmesiyle sosyal medyayı salladı

08 Ekim 2018, Pazartesi 10:19 Son Güncelleme: 08 Ekim 2018, Pazartesi 10:21
- A +

Her paylaşımı olay olan 27 yaşındaki Naz Mila, yaptırdığı yeni dövmesiyle sosyal medyayı salladı. Takipçileriyle her anını paylaşan Mila, göğüs altından diz kapağına kadar bir dövme yaptırdığı anları da paylaşmayı ihmal etmedi.

Her ne kadar Naz Mila’nın aklından geçen ve vücudunun neredeyse yarısını kaplayan bu dövmede görmek istediği sözler yukarıdaki gibi olsa da yaptırdığı dövmecinin İngilizce diline uzak olduğu, Mila’nın vücuduna işlediği yanlış satırlarla gün yüzüne çıktı.

Mila'nın dövmesinde ‘Only God can judge me’, ‘Beni sadece Tanrı yargılar’ şeklinde başlaması gerekirken, dövmenin sonundaki ‘Wrong’ yani hatalar kelimesi iki kez tekrarlandı. Hal böyle oluncu ortaya ‘Ben yargılarım, yalnız Tanrıyı hatalarım ve hatalarla…’ şeklinde anlamsız bir kelime ortaya çıkmış.

HESABINI KAZANÇ KAPISI HALİNE GETİRDİ

HESABINI KAZANÇ KAPISI HALİNE GETİRDİ

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.