Natalie Sawyer bıraktı, twitter sallandı!

Spor dünyasının en tanınmış ekran yüzlerinden olan Natalie Sawyer'ın mesleki vedası twitter'ı salladı. Bir şov programında yaptığı gölge striptiz ile gündeme gelen Sawyer için sosyal medyada mesaj yağdı.

30 Mart 2018, Cuma 15:07 Son Güncelleme: 30 Mart 2018, Cuma 15:08
- A +

İngiliz spor basının renkli karakterlerinden Natalie Sawyer, Sky Sports News'teki görevini bıraktı. Güzel haber spikerinin bu kararı, futbolseverler başta olmak üzere birçok İngiliz'i üzdü.

Sawyer'ın ayrılık kararı sonrası sosyal medyada birçok paylaşım yapıldı. Kullanıcılar, "Today ise a sad day" (Bugün üzücü bir gün) başlığıyla Sawyer'ın vedasıyla ilgili duygularını paylaştı.

Peki Natalie Sawyer'ın ayrılığının bu kadar üzüntü vermesinin nedeni ne? Bu sorunun cevabı, güzel ve sempatik haber spikerinin sıcakkanlılığı. Haberleri sunarken sıcak bir dil kullanmayı tercih eden Sawyer, günümüzün moda deyimiyle tribün ağzını kullanmaktan da çekinmedi.

Transfer dönemlerinin son günlerinde insanların ekran başına kilitlenerek son dakika haberlerini beklediği anlarda ekranı ısıtan Sawyer, soğuk İngilizler'in sıcak yüzü olarak futbolseverlere temas etmeyi başarmış bir isimdi. 

Sky Sports News kanalının yöneticilerinden biri isim The Sun gazetesine yaptığı açıklamada, "Natalie ekranlara son kez çıktı. Kendisine verdiği emekler için çok teşekkür ediyoruz" ifadesini kullandı. 

Natalie Sawyer'ı ekranlardaki sıcakkanlılığı kadar popüler yapan bir neden ise daha önce bir şov programında striptiz yapmasıydı.

Bir spor magazin programına çıkan Natalie, futbola olan tutkusunu anlattıktan sonra gölge striptiz yapmıştı. 

Sawyer izleyicilerin ekran başına kilitlendiği programda stüdyonun arka kısmına geçerek üzerindeki formayı yavaş yavaş çıkarmıştı. 

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.