Narcos: Mexico ilk uzun fragman izle!

Netflix‘in büyük bir hayran kitlesine sahip dizisi Narcos’un, ilk üç sezonunu geçirdiği Kolombiya’dan aksiyonun hız kesmeden devam edeceği Meksika‘ya transfer olduğu Narcos: Mexico’nun ilk uzun fragmanı yayınlandı. Dizi, Narcos’un yeni sezonu olarak değil, Narcos: Mexico’nun ilk sezonu olarak geçiyor. Yani hikaye, Narcos: Mexico hikayesi tek sezonda tamamlanmayacak. İzleyiciler, Narcos: Mexico ilk tam sürüm fragmanı yayınlandı mı diye merek ediyorlar? İşte Narcos: Mexico'nun uzun fragmanı...

18 Ekim 2018, Perşembe 18:36
- A +

Netflix‘in yükseliş dizilerinden Narcos: Mexico ilk tam sürüm fragman paylaşıldı.

İlk iki sezonda Pablo Escobar‘ın peşinden koşan ve onun ölümüyle sonuçlanmıştı. Şefler 3. sezonda Cartel’e odaklanmışlardı. Peña( Pedro Pascal) adlı şefimiz bu sefer yeni Cartel’in kim olduğunu ve nerede nasıl yakalayacağıyla hesaplaşacak. Ona yeni sezonda Kerry Bishé, Alberto Ammann, Michael Stahl-David, Damián Alcázar, Miguel Ángel Silvestre, Hélmer Herrera ve Matt Whelan gibi oyuncular eşlik etti.

Yeni sezonda ise eski sezonlardan José María Yazpik’in canlandırdığı Amado Carrillo Fuentes’i göreceğiz. Pena, Kiki Camarena isimli aile babası bir dedektifi canlandırıyor. Felix’in karteli olaylara yeni başlarken muhbirlerinden gelen bilgilerle çok büyük bir tehlikede olduğunu anlamasıyla olaylar gelişiyor. Kartel kadrosunda Joaquin “El Chapo” Guzman ve Juan Jose Esparragoza Moreno (“El Azul”) gibi ünlü baronlar da yer alacak.

Çok yakında İnternet arama motorlarına “Narcos 4. sezon izle, narcos 4. sezon Türkçe dublaj izle, narcos altyazılı izle” gibi anahtar kelimeler aranacak.

YORUM YAZ

Sıradaki haber yükleniyor...