Müjdat Yetkiner: Aziz Yıldırım'ı satmadım

Fenerbahçe'de Ali Koç'un başkan seçilmesinin ardından görevine son verdiği Müjdat Yetkiner, süreçle alakalı konuştu. Ali Koç'a küfür etmediğini belirten Yetkiner ayrıca Ali Koç'u satmadığını belirtti.

08 Ekim 2018, Pazartesi 11:02
- A +
Müjdat Yetkiner: Aziz Yıldırım'ı satmadım

Fenerbahçe'de alt yapı koordinatörü ve scout direktörü olarak görev yaptığı süre boyunca, bir dedikodu yüzünden kulüpten uzaklaştırıldığını söyleyen Müjdat Yetkiner şu açıklamaları yaptı:

"BİR DEDİKODUYLA UZAKLAŞTIRILDIM"

Bir dedikoduyla Fenerbahçe kulübünden uzaklaştırıldım. Beni kimse Fenerbahçe kulübünden tasfiye edemez.

AZİZ YILDIRIM BENİM LİDERİMDİ, ONU SATAMAZDIM"

Aziz Yıldırım'ı satmadım. Satamazdım. Benim liderimdi. Ali Koç beni aradı. Kongre bitmişti ve Pazartesi gün ben kulübe gelmedim. Aziz Yıldırım benim liderim. Ben Aziz Yıldırım'ı satmadım. Satamazdım. Ali Koç beni aradı. Beni aradığında kongre bitmişti Pazartesi gün ben kulübe gelmedim. Alt yapı koordinatörü ve scout direktörüyüm. Salı günü 14:00'te geldim. Randevu talep ettim başkandan. Ben bıraktım, biz kaybettik dedim. Bundan sonra Ali Koç kulübü iyi yönetsin, biz de yardımcı oluruz dedim. 

"ALİ KOÇ'A KÜFÜR ETMİŞİM! ETMEDİM!"

Safet, ben Kemalettin kahve içiyorduk. Kemalettin ve Safet ile futbol okulu seçmelerini izliyorduk. Maçı izledikten sonra Ali Koç beni aradı. Bana küfür ediyorsun dedi. Ali Koç'a küfür ediyormuşum ben. Ben Ali Koç'a küfür etmedim. Etmem, edemem. Koç ailesine hayatta küfür edemem.

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.