Mucize Doktor 21. bölüm fragmanı izle... Mucize Doktor 21. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

FOX’un sevilen dizisi Mucize Doktor, 20. bölümü ile ekranlara geldi. Diziseverlerin heyecanla takip ettiği Mucize Doktor'un 20. bölümünde hislerini Nazlı'ya açan Ali Vefa, reddedilme korkusuyla acilde çalışmak istedi. Hastalardan birisinde oluşan virüs yüzünden hastane karantiya alınırken, virüs Ferman'a da bulaşıyor. Ferman da acildeki tüm sorumluluğu Ali Vefa ve Nazlı'ya verir. Mucize Doktor'u büyük bir keyifle takip edenler, arama motorları üzerinden 'Mucize Doktor 21. bölüm fragman izle' araması yapıyor.Mucize Doktor 21. yeni bölüm fragmanı hakkındaki bilgiler ve Mucize Doktor ile ilgili detaylar haberimizde.

30 Ocak 2020, Perşembe 23:26 Son Güncelleme:
- A +

FOX TV'nin reyting rekorları kıran dizisi Mucize Doktor, 30 Ocak Perşembe akşamı da heyecan dolu gelişmeleriyle izleyiciyi ekran başına dikti. Nazlı'ya Ali Vefa, reddedilme korkusuyla acilde çalışmak istedi. Ferman da bu talebi olumlu karşıladı ve Ali Vefa ile acilde beraber çalışırlar. Hastalardan birisinde oluşan virüs, hastanede büyük kargaşa yaratırken, hastane karantinaya alınır. Demir'in babası Süleyman, oğluyla konuşmak için hastanede beklerken, kendisini bir anda karantina altında bulur.

Babası, Demir'e akciğer kanseri olduğunu söylerken, babasını affetmeyen Demir, bu durum karşısında zor bir tercihle karşı karşıya kalır. Karantina bölümündeki virüsün Ferman'a bulaşmasının ardından ise Ferman, Ali Vefa ve Nazlı'ya tüm sorumluluğu vermeye karar verir.

Mucize Doktor 20. bölümde neler oldu?

Yurt dışından dönen bir uçağın yolcuları hastalanmaya başlayınca hastane ekstrem önlemler almak zorunda kalır. Ama insanlar ölmeye devam eder ve son çare acil servis, içindeki bütün insanlarla birlikte karantina altına alınır. Ferman, Ali ve Nazlı da içeride mahsur kalmıştır. Ekip bir yandan içeride kalanlara sağlık hizmeti sunmaya bir yandan da salgınla mücadele etmeye uğraşır. Ve sonunda ekipten biri de hastalığa yakalanır.

Mucize Doktor 21. bölüm fragman yayınlandı mı?

Mücize doktor yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayınlandıktan hemen sonra haberimiz içerisine eklenecektir.  

Mucize Doktor dizi konusu ne?

Dağlık bir köyde hayata gözlerini açan Ali isimli otizmli ve savant sendromlu bir gencin doktor olma hikayesi Muzice Doktor dizisine konu olacaktır. Küçüklüğünde içine kapanık bir çocukluk geçirecek olan Ali, güçlü zekası ile tıp fakültesini birincilik ile bitirecektir. Ardından İstanbul'da bir hastanede asistan olarak çalışmaya başlayacaktır. Ali otizm ve savant sendromlu olduğundan kimseye bahsetmemiştir. Ali çevresindeki arkadaşlarından bu hastalıklarını gizlemeye çalışacaktır.

Mucize Doktor hangi gün yayınlanıyor?

İzleyicilerin heyecanla ve yeni bölümü merakla beklediği Mucize Doktor dizi Perşembe akşamları saat 20.00'de FOX TV ekranlarından yayınlanıyor.

Mucize Doktor dizisinin oyuncuları

Mucize Doktor dizisinde başrolü Taner Ölmez üstleniyor. Oyuncu kadrosunda Onur Tuna, Murat Aygen, Sinem Ünsal, Özge Özder, Hazal Türesan, Bihter Dinçel, Fırat Altunmeşe, Hayal Köseoğlu, Korhan Herduran ve Reha Özcan gibi birbirinden başarılı oyuncular bulunuyor.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...