Önceki Fotolar

Mircea Lucescu resmen açıkladı: Türkiye...

Rumen teknik adam Mircea Lucescu'nun adı, bir süredir Beşiktaş'la birlikte anılıyordu. Oğlu Razvan ile birlikte Siyah Beyazlı kulübe geleceği öne sürülen deneyimli hocadan konu, ilgili olarak Rumen basınına gündem yaratacak açıklamalarda bulundu (Yunus DİLBER / Fanatik Dış Haberler).

13 Nisan 2019, Cumartesi 11:56 Son Güncelleme:
- A +
Mircea Lucescu resmen açıkladı: Türkiye...

"Hem Dinamo Bükreş'e hem de Rapid Bükreş'e çok yakınım. Ancak Dinamoluları hayal kırıklığına uğratacağım için Rapid ile ilgili bir görevi kabul edemem. Aynı şekilde Rapid taraftarlarını da üzmek istemem. Ancak basında yazılanlar doğru değil."

Mircea Lucescu resmen açıkladı: Türkiye...

"Bunlar, sadece reklam amaçlı yapılan işler. Pancu beni her zaman Rapid maçlarına davet ediyor ve bundan ötürü memnunum. Orada bulunmam Rapid'e katkıda bulunuyorsa bu, benim için büyük bir mutluluk. Ancak ben, önümüzdeki yaz bir kulüp takımının başına geçmek istiyorum."

Mircea Lucescu resmen açıkladı: Türkiye...

"Yeni durağım, Türkiye ya da Batı Avrupa'da başka bir ülke olabilir. Şu anda 20 yıl önceki heyecanıma sahibim. Razvan ise benimle birlikte bir yere gelmeyecek. PAOK'la çok iyi bir yolda ilerliyor ve tarih yazıyor. Bu yüzden birlikte çalışmayacağız. Bu yönde çıkan spekülasyonların hiçbiri doğru değil."

Sıradaki haber yükleniyor...