"MHK'da değişim yok"

Futbol Federasyonu, Merkez Hakem Kurulu'nda (MHK) yeni bir yapılanmaya gidileceği ve başkanlığa Sabri Çelik veya Yusuf Namoğlu'nun düşünüldüğü yönünde medyada yer alan haberleri yalanladı.

09 Nisan 2010, Cuma 12:29
- A +
'MHK'da değişim yok'

Futbol Federasyonu tarafından yapılan açıklamada, bugün bir gazetede çıkan "Çelik veya Namoğlu" başlıklı haberde yer alan ifadelerin kesinlikle gerçeği yansıtmadığı bildirildi.

Yapılan açıklamada, şu görüşlere yer verildi: "Haberde yer aldığının aksine, Futbol Federasyonu’nun, bünyesi altındaki MHK ile ilgili bir yeniden yapılanma projesi bulunmadığı gibi, MHK başkanlığı için de yeni bir isim arayışında olmadığını belirtmek isteriz. Futbolda arzulanan başarı ve kurumsallaşmanın her zaman istikrarlı yapı ile geleceğini savunan bir Futbol Federasyonu olarak, Merkez Hakem Kurulu’nda ne şu anda, ne de gelecek sezon için bir yönetim değişikliği düşünmekteyiz. Daha önce de çeşitli vesilelerle belirttiğimiz bu net tavra rağmen, yapılan bu tarz spekülatif haberler hem şahıslara, hem de futbolumuza zarar vermektedir."

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...