Metro 2033 PC'de 24 saatliğine ücretsiz oldu

Eğer henüz Metro 2033 oyununa sahip değilseniz, bugün sizin şanslı gününüz diyebiliriz. Gabe ağabeyimiz bizlere bir güzellik yapıp, Metro 2033 oyununu, oyunu yirmi dört saatliğine ücretsiz yaptı. Vaktiniz varken kaçırmayın deriz!

26 Ekim 2018, Cuma 08:52
- A +
Metro 2033 PC'de 24 saatliğine ücretsiz oldu

4A Games tarafından PC ve Xbox 360 için geliştirilmiş olan Metro 2033, o dönemde THQ tarafından 2010 yılının Mart ayında yayınlanmıştı. Hikayesinin Dmitry Glukhovsky tarafından yazılmış olan aynı isimli romanına dayandırıldığı oyunda, Artyom isimli bir karakteri yönetiyorduk. Moskova şehrinde geçen ve nükleer savaş sonrasında metro tünellerinde yaşamaya mahkum olan afetzedelerin başından geçenlerin anlatıldığı oyun, birinci kişi bakış açısından oynanan bir yapısıyla karşımıza çıkıyor. 

Eğer Metro 2033 oyununu bu zamana kadar oynama fırsatı bulamadıysanız, haberimizi okur okumaz hemen Steam hesabınızı açın ve şuradan indirin. Elinizi biraz çabuk tutarsanız iyi olur; çünkü, haberimizin başlığında da yazdığımız gibi yirmi dört saat süreniz var. Oyunu bir defa indirdikten sonra da mütemadiyen sizin olacağını da söylemeden geçmeyelim. (turunculevye.com)

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...