Mehmet Demirkol: İşler iyi gitmezse Melo taraftarı susturamaz

Gazetemiz yazarı Mehmet Demirkol, Ntvspor'daki Spor Servisi programında gündemi değerlendirdi. Mehmet Topal'ın aracının kurşun geçirmez camlara sahip olmasının tartışılmasının mantık dışı olduğunu belirten Demirkol, Ozan Tufan için de "Kilolarına dikkat etmeli." yorumunu yaparken Felipe Melo konusunda da "Saha işler Melo adına iyi gitmezse taraftarı susuturamaz" dedi.

12 Ağustos 2015, Çarşamba 11:28
- A +
Mehmet Demirkol: İşler iyi gitmezse Melo taraftarı susturamaz
Demirkol'un değerlendirmelerinden satır başları şu şekilde:

"Bu bir reflekstir"

Dedikodunun ötesine geçip haberleştiriyoruz. Kurşun geçirmez cam olmasından ötürü birçok şey söylüyoruz. Kurşun geçirmez cam da olabilir ayrıca... Çünkü daha 6 ay evvel Rize dönüşü silahlı saldırı oldu. 1999 depreminden sonra insanlar fay hattından uzak ev almaya başladılar. Bir reflekstir bu...

Gündüz vakti sağa sola silah atmak ne kadar kolay mevzusunu tartışalım ama bu başka bir konu... Kurşun geçirmez cam neden var demek, bu soruyu sormak mantıksız...

"Arena'daki şişeyi kim attı, hala belli değil"

Rize saldırısından sonra benim güvenim çok azalmıştı. En azından şimdi bazı şeyler ortaya çıkmaya başladı. TT Arena'da atılan şişenin faili hala da ortada yok bu arada..

"Güneş konuşmasaydı, Ozan transferi bitmişti"

Şenol Güneş bir cevap verecekti. Ama sinirlenip, sert konuşması belki de bu transferi engelledi. Çünkü bu transfer olacaktı. Bursaspor başkanı, Şenol hocanın İstanbul kulüpleriyle ve TFF'yle olan kavgasını Trabzonspor teknik direktörü olmasına bağlıyor. Öyle diyor. Bu da Bursaspor'da sorun yaratıyor.

"Ozan çok kilolu"

Ozan bundan sonra iyi bir tarnsfer yapsa da imaj açısından çok yıprandı. Demeçlerinde çok daha dikkatli olmak zorunda. Konuşmamak değil ama... Tabii ki konuşsun... Derdi varsa söylesin...

Bursaspor'da denediği şeyleri, büyük takımda da hangi takıma gidecekse orada da denemeye devam etmeli... 40 bin kişi tepki gösterdiğinde sağlam kalabilmeli.

Fiziğine çok dikkat etmeli... Ciddi bir problem var.. Son haline bakınca kendisini iyice bıraktığını görüyoruz. Demek ki metabolizması da böyle... Bu tehlikeli bir durum. Kesinlikle kontrol altına alınması lazım.

Galatasaray'ın transfer politikası...

Galatasaray'da seçimden önce birçok başkan adayı tarafından bir "transfer yapılacak" havası yaratıldı. Geçen sene Duygun Yarsuvat söyledi. "Biz bu işi böyle yapacağız, daha az para harcayacağız" dedi. Taraftar da inandı. 3 kupa geldi. Ama sen "Ibrahimovic gelebilir, Mario Gomez" dersen, bu havayı verirsen, bir de üzerine Sabri'nin kontratı ve Cüneyt Tanman olayı patlayınca insanlar sana tepki gösterir...

Eleştirmeyecek de ne yapacak? Hamza hoca konusu değil bu. Hamza hoca göklere çıakrılıyor. Herkes saygı gösteriyor. Bunlar eleştiri... Müşteri söylenenlerin karşılığını istiyor.

"Felipe Melo işi kötü idare etti"

Felipe Melo'yu tribünlerde çok insan seviyor ancak sessiz bir kitle de tepkili... Sahada işler Melo adına kötü giderse insanlar bu sefer susmaz... Melo bu dönemi kötü idare etti.
YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...