Mehmet Demirkol: Fenerbahçe'nin Ramires'e ihtiyacı var! Galatasaray'da Emre çok zor!

Spor yazarı Mehmet Demirkol, Beinsports'ta Bein Manşet programında gündemi değerlendird. Fenerbahçe'nin kesinlike bir orta sahaya ihtiyacı olduğunu belirten Demirkol, bu oyuncunun Ramires tarzı bir orta saha olması gerektiğini belirtti. Galatasaray'ın ise Emre Akbaba transferini ise euro kurundan ötürü çok da mümkün görmüyorum. Demirkol'un değerlendirmeleri şu şekilde:

14 Ağustos 2018, Salı 11:29 Son Güncelleme: 14 Ağustos 2018, Salı 11:39
- A +

Fenerbahçe çıkarken basit top kayıpları yapıyor. Topu üçüncü bölgeye çıkarma olgunluğu yok. Bunlar aşağıya çekilebilirse, mücadeleyle birlikte her şey daha güzel olabilir. 

Yeni teknik direktörler geldiğinde bunlar olabilir, zamanla da düzelir ama bugün çok kritik bir maç var. Sadece Fenerbahçe'yi de değil ülkeyi de ilgilendiren bir maç bu. Fenerbahçe bu maçta daha dengeli oynayacaktır. 

Elif Elmas şu ana kadar çok fazla bir ilerleme kaydedemedi ama bundan sonra inşallah olur. Barış kötü bir oyuncu olduğu için değil ama bu maçlarda Valbuena oynar. 

Fenerbahçe güzel bir enerji yakaladı. Bu büyük avantaj. Bunu yakalamışken Cocu'nun değerlendirmesi gerekir. 

Fenerbahçe'nin net bir orta sahaya ihtiyacı var. Savunma için bilemiyorum, Cocu'ya da saygı duyuyorum ama öncelik benim için orta saha... Ramires tarzı bir orta saha alması lazım. 

EMRE AKBABA VE GALATASARAY

EMRE AKBABA VE GALATASARAY

Ben Türkiye içinde euroyla transfer yapılabileceğini düşünmüyorum. Çünkü ne olacağı belli değil. En azından bir süre... Kur bir süre sonra yerine oturursa o zaman oturur konuşulur.

Kimsenin canını sıkmak istemem ama Ndiaye de çok mümkün gözükmüyor. Satış yapmadan çok zor. Dursun Özbek de 'defterleri açacağım' diye geldi, Mustafa Cengiz de aynı şekilde... Hatta Ali Koç ve Fikret Orman da böyle geldi.

"Ndiaye mi Denayer mı" diye sorsan ben 'Ndiaye' derim. 'O gittikten sonra da Maicon da bir düşüş olmuş mudur?' diye de sormak lazım.

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.