Mehmet Demirkol: Atiba yoksa sahaya çıkma!

Fanatik Gazetesi yazarı Mehmet Demirkol, Ntvspor'daki 'Spor Servisi' programında gündemi değerlendirdi. Beşiktaş'ın Lyon'a karşı Quaresma'sız çıkacak olmasının önemli olduğunu belirten Demirkol, "Ancak Siyah Beyazlılar'ın olmazsa olmazı Atiba" yorumunu yaptı. 

13 Nisan 2017, Perşembe 11:50 Son Güncelleme:
- A +
Mehmet Demirkol: Atiba yoksa sahaya çıkma!
Beşiktaş'ın UEFA Avrupa Ligi'ndeki rakibi Lyon'un Napoli kadar güçlü olmadığını ancak asla küçümsenmemesi de gerektiğini belirten Demirkol şunları söyledi:

"Ligde iyi gitmiyorlar ama..."

Lyon'u konuşurken birkaç farklı şey söylemeliyiz. Ligde iyi gitmiyorlar, evet. Ama kimin arkasındalar ona bakalım. Tarihin en iyi Monaco'su ki dün Dortmund'u yendiler. Paris Saint Germain desen yatırımları belli, diğer de Avrupa'nın en özel takımlarından biri olan Nice... 

"Beşiktaş, Napoli'yi bile yendi"

Bunların arkasından dördüncü sırada Lyon... Bizim ligde dördüncü olmak gibi değil bu. Tabii ki Napoli kadar iyi bir takım değiller. Beşiktaş, Napoli'yi de yendi.  Sonuçta çok büyütülmemesi gereken ancak öyle 'Ligde zaten iyi değiller' denecek kadar da küçümsenecek bir bir takım değil. 

"Atiba yoksa çıkma maça!"

Beşikatş'ta kim olmasa çok tedirgin olursun? Hücum açısında Quaresma olabilir ama Atiba olmazsa çıkma maça! Fransızlar da 'Topu ayağımızda tutalım, rakibi koşturalım' diye düşünüyorlar. Herkes kendi açısından bakıyor. Beşiktaş'ın da yapması gereken bu.

(ÖZET) Lyon-Beşiktaş maç sonucu: 2-1


İşte Beşiktaş'ın muhtemel 11'i


Pooh Jeter Beşiktaş'a transferini resmen açıkladı!
YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...