Maxi Lopez'i Icardi ile aldatan Wanda şimdi de İcardi'yi aldatıyor!

Wanda Nara'nın şimdi de Icardi'nin takım arkadaşı Brozovic ile ilişkiye başladığı bu nedenle de Icardi ile boşanmak üzere olduğu iddia edildi.

03 Şubat 2018, Cumartesi 10:04 Son Güncelleme: 01 Mart 2018, Perşembe 17:40
- A +

Maxi Lopez ile evliyken takım arkadaşı Mauro Icardi ile ilişki yaşamaya başlayan ve sonrasında Lopez'den ayrılarak Icardi ile evlenen Wanda Nara'nın şimdi de Icardi'nin takım arkadaşı Brozovic ile ilişkiye başladığı bu nedenle de Icardi ile boşanmak üzere olduğu iddia edildi.

Dünya futbolu Mauro Icardi - Wanda Nara evliliğinden çıkan dedikodularla çalkalanıyor.

2017 yılında Mauro Icardi - Wanda Nara evliliği futbol dünyasının gündemine bomba gibi düşmüştü.

Maxi Lopez ile evliyken takım arkadaşı Icardi ile ilişki yaşamaya başlayan Nara, Lopez'den ayrıldıktan sonra Icardi ile nikah masasına oturdu.

2017 yılında başlayan bu evlilik ise şimdi yeni bir skandal iddia ile yıkılıyor.

İtalya'da yer alan haberlerde; Wanda Nara'nın şimdi de Icardi'nin takım arkadaşı Brozovic ile ilişkiye başladığı bu nedenle de ikilinin evliliğinin bitmek üzere olduğu iddia edildi.

Icardi'nin son olarak Nara'yı Instagram'dan takip etmeyi bırakması ayrılık dedikodularını iyice güçlendirdi.

Özellikle Nara'nın Instagram'dan paylaştığı bir gönderinin altına "Aşk, mesafeyle ölçülür" mesajı yazması ikili arasındaki köprülerin iyice atıldığı yorumlarına neden oldu.

Icardi'yle 2017 yılında dünya evine giren Nara, daha önce de Icardi'nin takım arkadaşı Maxi Lopez'le evliydi.

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.