Magic Johnson'ın oğlunun büyük değişimi

NBA'in efsane oyuncularından Magic Johnson'ın oğlu EJ Johnson, değişimiyle büyük şaşkınlık yaratıyor. İşte efsanenin oğlunun büyük değişimi...

03 Nisan 2018, Salı 19:31
- A +

Magic Johnson, NBA tarihine geçmiş en önemli efsanelerden biri konumunda. 

Oyuna yaptığı katkılar, sporculuk yaşantısı bir yana saha dışında birçok problemle de boğuşmuş bir isim... 1991-92 sezonu öncesi HIV virüsüne rastlanan Magic Johnson, hayatının en zor dönemlerinden birini geçirecekti. 

Oyunculuk kariyerine bu olay nedeniyle son verse de Magic Johnson, 1992 Yaz Olimpiyatları'nda "Dream Team" kadrosuna dahil edildi. 

O dönemde HIV virüsünün bulaşma oranları göz önüne alınarak Magic Johnson'ın eşcinsel olduğu söylentileri ortaya çıksa da efsane basketbolcu, bu iddiaları reddetti. 

Magic Johnson'ın Earlitha Kelly'den oğlu 1992 doğumlu EJ ise kabul ettiği eşcinselliği ve bu doğrultuda yaşadığı hayatla dikkat çekiyor. 

Fazla kilolarından kurtulan ve estetik operasyonlarla görüntüsünü tamamen değiştiren EJ Johnson, bugünlerde eğlence ve televizyon dünyasının önemli aktörlerinden biri haline gelmiş durumda. 

Oğlunun cinsel tercihi ile konuşan Magic Johnson da ailesi olarak çok mutlu olduklarını, onu sevip desteklediklerini ve EJ'in inanılmaz biri olduğunu belirtti. 

EJ Johnson'ın değişim sürecinde yakın arkadaşı oyuncu Dorothy Wang da her zaman yanındaydı. 

Magic Johnson'ın oğlu EJ'in değişimi:

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.