MENÜ
Önceki Fotolar

Magazinde öne çıkanlar

Magazinde öne çıkanlar

02 Eylül 2019, Pazartesi 11:08 Son Güncelleme:
- A +
Magazinde öne çıkanlar

Musti'den tam destek

Mustafa Sandal, 6 yıl vokalistliğini yaptıktan sonra kendi kanatları ile uçmaya karar veren Gülşah Tütüncü'ye tam destek verdi. Sandal genç şarkıcıyı, Harbiye Açıkhava konserinde sahneye davet etti ve başarılar diledi. 5 bin kişinin karşısında yeni şarkısı 'Sen de mi Brütüs'ü seslendiren Tütüncü, dans ederek çaldığı kemanıyla da beğeni topladı.

Magazinde öne çıkanlar

'Hayaller Ülkesi'nin kapıları açıldı

Berat Efe Parlar ve Eda Döğer başta olmak üzere 'Güldüy Güldüy Çocuk’ ekibinin rol aldığı BKM'nin yeni filmi 'Gemonya: Hayaller Ülkesi' filminin çekimleri başladı. Film için, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin Ormanya Doğal Yaşam Parkı’nda Gamonya Köyü kuruldu. ‘Güldüy Güldüy Show Çocuk’ ekibi Murat Kepez, Uğur Gövercin,Dinar Kahveci, Cihan Deniz, Nagihan Cemcir, Onur Ümit ve Pelin Serin'in yazdığı filmle hayranlarını bu kez fantastik bir dünyaya davet ediyor.

Magazinde öne çıkanlar

'Hatıran Yeter' diyecek

Arabesk müzik sanatçısı Serkan Kaya, önceki akşam Kıbrıs’taki Nuh’un Gemisi Deluxe Hotel’de konser verdi. Yeni albümünde Ferdi Tayfur'un 'Hatıran Yeter' şarkısına yer verdiğini söyleyen Kaya, "Sahnede sürekli okuduğum şarkıyı, albümde de seslendirmek istedim" diye konuştu. 

Sıradaki haber yükleniyor...