Magazinde öne çıkanlar

Eski futbolcu İbrahim Toraman, aşk hayatında hız kesmiyor. Önceki gece esmer sevgilisiyle Bebek’te bulunan Angie isimli mekana gelen Toraman, flaşların patlamasıyla sevgilisinin yanından hızlıca uzaklaştı.

03 Mart 2019, Pazar 06:00
- A +
Magazinde öne çıkanlar

Konser şampiyonu

Ünlü şarkıcı Ebru Polat, sahnelerin en çok iş yapan isimlerinin başında geliyor. Neredeyse her günü dolu olan Polat, mart ayında tam 21 konser anlaşması yaptı. İstanbul başta olmak üzere, Türkiye'nin birçok ilinde konser verecek olan Polat, yoğun maraton için hazırlıklarını hızlandırdı.

Magazinde öne çıkanlar

'Boşanmıyoruz'

Kenan Doğulu önceki gece Maslak Volkswagen Arena'da konser provasındaydı. Eşi Beren Saat'le boşanacakları iddiaları hakkında konuşan Doğulu, "Aramızda problem yok. Boşanmıyoruz" dedi. 2014 yılında Malibu’da evlenen çiftten Beren Saat’in boşanmak istediği, Doğulu’nun ise evliliği kurtarmak için çaba harcadığı konuşuluyor.

Magazinde öne çıkanlar

'Rolü söke söke aldım'

Ezgi Mola, 'Organize İşler 2: Sazan Sarmalı' filmine nasıl dahil olduğunu MAG Dergi'ye anlattı. Başarılı oyuncu, "Yılmaz Erdoğan’ı arayıp 'Filmi çekmeye karar vermişsin, senaryoyu yazmışsın, beni oynatacaksın değil mi?’ diye talepte bulunan ben oldum. Rolü de söke söke aldım" dedi.

Magazinde öne çıkanlar

Kadınlar için buluştular

Son dönemin yıldız oyuncuları Dilan Çiçek Deniz, Hazar Ergüçlü ve Melisa Şenolsun, bir şampuan firmasının Dünya Kadınlar Günü için hazırladığı kampanyada bir araya geldi. Başarılı oyuncular elçiliğini üstlendikleri kampanyada, kadına şiddet ve kadın-erkek eşitliğine dikkat çekti.

Magazinde öne çıkanlar

Afrika kaçamağı

Oyuncu Mert Fırat ile eşi İdil Fırat, Afrika turunu çıktı. Ünlü çift doğal güzellikleri, penguenleri ve etnik restoranları ile ünlü olan Cape Town’da çektirdikleri keyifli fotoğrafları sosyal medya hesaplarında paylaştı.

Magazinde öne çıkanlar

Toraman'ın panik anları

Eski futbolcu İbrahim Toraman, aşk hayatında hız kesmiyor. Önceki gece esmer sevgilisiyle Bebek’te bulunan Angie isimli mekana gelen Toraman, flaşların patlamasıyla sevgilisinin yanından hızlıca uzaklaştı. Sevgilisini geride bırakarak önden giden eski futbolcu, gazetecilere "Arkadaşlar yeteri kadar çektiniz, tamam artık" diyerek mekana giriş yaptı.

Sıradaki haber yükleniyor...