Magazinde öne çıkanlar

Magazinde öne çıkanlar

24 Temmuz 2017, Pazartesi 02:13
- A +
Peşine taktı

Peşine taktı

Geçen yayın döneminde yıldızı parlayan isimlerden biri olan Çağla Demir, Bodrum’da yorgunluk atan ünlülerden. Güzel fiziği ve başarılı oyunculuğuyla dikkat çeken genç star, sadece dizi değil, reklam teklifleri de alıyor ama yoğun ilgiye rağmen çok seçici davranıyor.

Komşuda pişiyor

Komşuda pişiyor

Yine Ege’yi seçti ama bu kez komşunun ‘ikoncanı’ oldu. Uzun zamandır Yunan adalarında tatil yapan ve yine bronzluğun zirvesine çıkan Eda Taşpınar, magazincilerin objektifinden uzak bu tatili, “Hayatımın en huzurlu dönemlerinden biri olarak gösteriyor.

Kafasını sokmadı

Kafasını sokmadı

Her devrin kadını derler ya, Gizem Özdilli de o sınıftan. Yaşı 45’e yakın ama fiziğiyle şimdiki mankenlere taş çıkarıyor. Özdilli önceki gün Bodrum’da bir partiye katıldı, gönlünce eğlendi, zaman zaman da serinlemek için suya girdi. Ancak Gizem Özdilli’nin gözlüğünü bir an bile çıkarmaması ve makyajı bozulmasın diye kafasını suya sokmaması dikkatlerden kaçmadı.

Evinin kadını oluyor

Evinin kadını oluyor

Türkiye’nin ilk ve tek Miss World güzeli Azra Akın, evlilik için gün sayıyor. Ağustos sonlarında dünya evine girmesi beklenen tescilli güzel için önceki günlerde yakın arkadaşları Songül Öden ve Arzum Onan sürpriz bir kına gecesi tertiplemiş. Akın’ın düğünü Türkiye’de olacak, balayı ise yurt dışında.

Uyarıldı!

Uyarıldı!

Belki gençlik ve podyumdan inmediği dönemlerde bile bu kadar magazin figürü olmamıştı Ebru Şallı. 2 çocuk annesi Şallı bir gün sosyal medya paylaşımları, öbür gün yaşadığı yasak aşklarla gündem oluyor. Eski ve ayrıldıktan sonra gözlerden uzak bir hayatı seçen sosyetik eşi Harun Tan da bu durumdan rahatsız. Tan’ın Ebru Şallı’yı, “Ne yaparsan yap ama 2 çocuk annesi olduğunu unutma uyarışı, son dönemlerin en şık mesajı olarak kabul edildi.

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.