Maça saatler kala olay yorum: Ali Koç Trabzon'u fetheder

Süper Lig'in 13. haftasında Trabzonspor, sahasında Fenerbahçe'yi konuk edecek. Şenol Güneş Spor Kompleksi'nde oynanacak karşılaşma saat 19:00'da başlayacak ve mücadeleyi Halil Umut Meler yönetecek. Trabzonspor - Fenerbahçe maçı öncesi Fanatik TV olarak sokağın nabzını tuttuk ve taraftarlara "Trabzonspor-Fenerbahçe maçı nasıl sonuçlanır?" sorusunu yönelttik.

25 Kasım 2018, Pazar 17:14
- A +

Trabzonspor, ligin 13. haftasında Fenerbahçe'yi sahasıda ağırlayacak. Saat 19:00'da Şenol Güneş Spor Kompleksi'nde oynanacak karşılaşmayı mücadeleyi Halil Umut Meler yönetecek.

Trabzonspor - Fenerbahçe maçı öncesi Fanatik TV olarak sokağın nabzını tuttuk ve taraftarlara "Trabzonspor-Fenerbahçe maçı nasıl sonuçlanır?" sorusunu yönelttik.

Taraftarların büyük bir kısmı Fenerbahçe'nin kazanacağı görüşüne sahip ancak Trabzonspor'un evinde kaybetmeyeceğini düşünenler de var.

Trabzonspor- Fenerbahçe maçı öncesi en dikkat çeken yorumlardan birisi, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç'un uzun yıllar sonra Trabzon'a gitmesine dikkat çeken bir taraftardan geldi ve "Ali Koç Trabzon'u fetheder" yorumunu yaptı.

Röportaj: Gizem Ekici / Kamera: Cemil Akosman

YORUM YAZ

Sıradaki haber yükleniyor...