MENÜ

CANLI SKOR

Canlı Maç Sonuçları

Spor Toto Süper Lig
Spor Toto Süper Lig, 2021/2022 Sezonu, 21. Hafta
Yükleniyor
90'
Hakem, maçın son düdüğünü çalıyor. Maç sonucu; Öznur Kablo Yeni Malatyaspor: 1 - Göztepe: 2
90'
Öznur Kablo Yeni Malatyaspor takımı bu dakikada tabelayı değiştirme fırsatına yaklaşıyor ancak ceza sahası içi sol çaprazından Karim Hafez tarafından çekilen şut çerçeveyi bulmuyor.
90'
Sağ çaprazdan Mustafa Eskihellaç ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
90'
Öznur Kablo Yeni Malatyaspor takımından Mounir Chouiar sol korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
90'
Göztepe takımı bu dakikada tabelayı değiştirme fırsatına yaklaşıyor ancak ceza sahasının dışından kaleyi cepheden gören bir noktadan Soner Aydoğdu tarafından çekilen şut kaleyi bulmuyor.
90'
Göztepe takımı Yalçın Kayan ile gol fırsatını değerlendiremiyor. Ceza sahası sağ iç çaprazında Yalçın Kayan tarafından çekilen şut defansın müdahalesiyle engelleniyor.
90'
Soner Aydoğdu ile Göztepe takımı köşe vuruşu kullanacak.
90'
Göztepe takımının yarı alanın ortalarında kaleye uzak sayılabilecek bir mesafede kazanılan serbest vuruşu Göztepe adına Soner Aydoğdu kullanacak.
90'
Öznur Kablo Yeni Malatyaspor takımında Godfred Donsah faul yapıyor. Öznur Kablo Yeni Malatyaspor yarı alanının ortalarında kaleye uzak mesafede faul yapılan oyuncu Lourency.
89'
Öznur Kablo Yeni Malatyaspor takımından Stephen Mallan sağ korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
88'
Rayane Aabid, rakip ceza sahasının hemen dışında kaleyi karşısına alıp şut çekiyor, kaleci İrfan Can Eğribayat kurtarıyor.
88'
Sol kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Rayane Aabid ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
88'
Öznur Kablo Yeni Malatyaspor, Mounir Chouiar ile köşe vuruşu kullanıyor.
88'
Bu dakikada Öznur Kablo Yeni Malatyaspor takımı gole yaklaşıyor ancak ceza sahası içi sol çaprazından çekilen şut defansın araya girmesi ile engelleniyor. Şutu çeken isim Kubilay Kanatsızkuş
87'
Öznur Kablo Yeni Malatyaspor takımından Rayane Aabid sol korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
87'
Öznur Kablo Yeni Malatyaspor takımında, sağ kanatta rakip yarı alanın ortalarında kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Karim Hafez.
87'
Mounir Chouiar, yarı alanının ortalarında taç çizgisine yakın bir noktada Kerim Alıcı tarafından faule maruz kalıyor.
86'
Mounir Chouiar ceza sahası içinde sol çaprazdan şansını deniyor ancak top savunmadan geri geliyor.
86'
Öznur Kablo Yeni Malatyaspor takımından Mounir Chouiar sol korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
86'
Öznur Kablo Yeni Malatyaspor, Mounir Chouiar ile köşe vuruşu kullanıyor.
84'
Öznur Kablo Yeni Malatyaspor takımından Rayane Aabid sağ kanatta rakip ceza sahasının hemen dışında kaleyi çaprazdan gören bir noktadan ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
83'
Sol kanatta ceza sahası yan çizgisinden Karim Hafez ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
82'
Öznur Kablo Yeni Malatyaspor takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Wallace çıkıyor ve yerine Philip Gameli oyuna giriyor.
82'
Öznur Kablo Yeni Malatyaspor takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Kenan Özer çıkıyor ve yerine Stephen Mallan oyuna giriyor.
82'
Öznur Kablo Yeni Malatyaspor takımında oyuncu değişikliği; Nouha Dicko oyundan çıkarken Kubilay Kanatsızkuş oyuna giren isim.
81'
Bu dakikada Öznur Kablo Yeni Malatyaspor takımı gole yaklaşıyor ancak ceza sahasının dışından kaleyi cepheden gören bir noktadan çekilen şut çerçeveyi bulmuyor.Şutu çeken isim Okechukwu Azubuike
81'
Öznur Kablo Yeni Malatyaspor takımı bu dakikada tabelayı değiştirme fırsatına yaklaşıyor ancak ceza sahasının dışından kaleyi cepheden gören bir noktadan Kenan Özer tarafından çekilen şut defansın müdahalesiyle engelleniyor.
81'
Öznur Kablo Yeni Malatyaspor takımının ceza sahasının hemen dışındaki bir noktada kazandığı serbest vuruş için topun başına Kenan Özer geçiyor.
80'
Atınç Nukan - Kenan Özer mücadelesinde hakem, ceza sahasının dışında bir noktada Öznur Kablo Yeni Malatyaspor lehine faul kararı veriyor.
79'
Bu dakikada Öznur Kablo Yeni Malatyaspor takımı gole yaklaşıyor ancak ceza sahasının dışından kaleyi sağ çaprazdan gören bir noktadan çekilen şut defansın müdahalesiyle engelleniyor.Şutu çeken isim Nouha Dicko
79'
Göztepe takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Cherif Ndiaye çıkıyor ve yerine Adis Jahovic oyuna giriyor.
79'
Göztepe takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Halil Akbunar çıkıyor ve yerine Yalçın Kayan oyuna giriyor.
76'
Ceza sahası içinde topla buluşan Mounir Chouiar, altıpas üzerinden vuruşunu yapıyor, top dışarı çıkıyor.
73'
Golün asistini yapan isim Obinna Nwobodo.
73'
GOL! Lourency takımını öne geçiren golü atıyor.
72'
Orta saha çizgisine yakın bir noktada kazanılan serbest vuruşu Öznur Kablo Yeni Malatyaspor adına Rayane Aabid kullanacak.
72'
Atakan Çankaya ile Nouha Dicko arasındaki mücadele hakem tarafından faul nedeniyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu Atakan Çankaya.Orta yuvarlağa yakın bir bölgede Öznur Kablo Yeni Malatyaspor takımı oyuna başlayacak.
71'
Öznur Kablo Yeni Malatyaspor takımından Mounir Chouiar sol korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
70'
Öznur Kablo Yeni Malatyaspor, Rayane Aabid ile köşe vuruşu kullanıyor.
70'
Sağ çaprazdan Karim Hafez ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
70'
Öznur Kablo Yeni Malatyaspor, Karim Hafez ile taç çizgisine yakın bir noktadan serbest vuruş kullanacak.
70'
Göztepe takımında Halil Akbunar hakem Cüneyt Çakır tarafından sarı kart ile cezalandırılıyor.
70'
Nouha Dicko, taç çizgisine yakın bir noktada Halil Akbunar tarafından faule maruz kalıyor.
69'
Soner Aydoğdu rakip yarı alanın ortalarından ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
69'
Yarı alanın ortalarında kaleye uzak mesafeden kazanılan serbest vuruşu Göztepe adına Soner Aydoğdu kullanacak.
69'
Okechukwu Azubuike - Cherif Ndiaye mücadelesinde hakem, Öznur Kablo Yeni Malatyaspor yarı alanının ortalarında kaleye uzak bir mesafede Göztepe lehine faul kararı veriyor.
68'
Göztepe takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Makana Baku çıkıyor ve yerine Lourency oyuna giriyor.
66'
Mounir Chouiar, rakip ceza sahasının hemen dışında kaleyi karşısına alıp vuruşunu yapıyor, top dışarı çıkıyor.
65'
Göztepe takımında,ceza sahasının hemen dışındaki bir noktada kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Atınç Nukan.
64'
Soner Aydoğdu, Okechukwu Azubuike tarafından faulle durdurulduğu için Göztepe ceza sahasının hemen dışındaki bir noktadan serbest vuruş kullanacak.
63'
Öznur Kablo Yeni Malatyaspor adına şanssız an Mounir Chouiar tarafından yapılan vuruş direkten dönüyor
62'
Öznur Kablo Yeni Malatyaspor takımından Karim Hafez sol korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
60'
Sağ kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Mustafa Eskihellaç ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
60'
Orta yuvarlakta kazanılan serbest vuruşu Öznur Kablo Yeni Malatyaspor adına Rayane Aabid kullanacak.
60'
Okechukwu Azubuike, Soner Aydoğdu tarafından faulle durdurulduğu için Öznur Kablo Yeni Malatyaspor orta yuvarlakta serbest vuruş kullanacak.
55'
Öznur Kablo Yeni Malatyaspor takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Semih Kaya çıkıyor ve yerine Rayane Aabid oyuna giriyor.
51'
Öznur Kablo Yeni Malatyaspor takımında Adem Büyük, sarı kart görüyor.
48'
Hakem oyunu ofsayt gerekçesiyle bir kez daha durduruyor. Rakip ceza sahasında ofsayta düşen oyuncu Halil Akbunar
46'
Orta yuvarlakta kazanılan serbest vuruşu Öznur Kablo Yeni Malatyaspor adına Sadık Çiftpınar kullanacak.
46'
Obinna Nwobodo – Okechukwu Azubuike mücadelesinde hakem, orta yuvarlakta Öznur Kablo Yeni Malatyaspor lehine faul kararı veriyor.
46'
Hakem ikinci yarıyı başlatıyor.
45'
Maçın ilk yarısı 1-1 sonuçlanıyor
45'
Mounir Chouiar altıpas üzerinden şansını deniyor ancak savunmaya çarpan top tehlikeli bölgeden uzaklaşıyor.
45'
Ceza sahasının çaprazında kazanılan serbest vuruşu Öznur Kablo Yeni Malatyaspor adına Karim Hafez kullanacak.
45'
Kenan Özer, Wilker Angel tarafından faulle durduruluyor. Öznur Kablo Yeni Malatyaspor, ceza sahasının çaprazından serbest vuruş kullanacak.
45'
Göztepe takımının yarı alanın ortalarında kaleye uzak sayılabilecek bir mesafede kazanılan serbest vuruşu Göztepe adına Soner Aydoğdu kullanacak.
45'
Hakem, Okechukwu Azubuike tarafından yarı alanın ortalarında kaleye uzak mesafede topa elle müdahale edildiğini işaret ediyor.
45'
Göztepe takımından Berkan Emir sağ korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
45'
Göztepe, Berkan Emir ile köşe vuruşu kullanıyor.
45'
Göztepe takımından Berkan Emir sağ korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
45'
Göztepe, Berkan Emir ile köşe vuruşu kullanıyor.
45'
Ceza sahası içinde topla buluşan Halil Akbunar, altıpas üzerinden vuruşunu yapıyor,savunma araya girerek tehlikeyi önlüyor.
45'
Hakem oyunu ofsayt gerekçesiyle bir kez daha durduruyor. Rakip ceza sahasında ofsayta düşen oyuncu Kenan Özer
45'
Ceza sahasında Makana Baku topla buluşuyor, ancak hakem ofsayt gerekçesi ile oyunu durduruyor.
43'
Nouha Dicko, rakip ceza sahasının hemen dışında kaleyi karşısına alıp vuruşunu yapıyor, savunma araya girerek tehlikeyi önlüyor.
43'
Göztepe takımından Halil Akbunar sol kanatta rakip ceza sahasının hemen dışında kaleyi çaprazdan gören bir noktadan ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
41'
Göztepe takımından Kerim Alıcı sağ kanatta çapraz bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
38'
Bu dakikada Göztepe takımı gole yaklaşıyor ancak ceza sahasının dışından kaleyi sol çaprazdan gören bir noktadan çekilen şut çerçeveyi bulmuyor.Şutu çeken isim Berkan Emir
37'
Rakip ceza sahasının dışında kaleyi karşıdan gören bir noktada Halil Akbunar için ofsayt bayrağı kalkıyor.
37'
Göztepe takımının orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinde kazandığı serbest vuruş için topun başına Soner Aydoğdu geçiyor.
36'
Öznur Kablo Yeni Malatyaspor takımında Kenan Özer orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinde faul yapıyor.
35'
Öznur Kablo Yeni Malatyaspor, Semih Kaya ile orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinden serbest vuruş kullanacak.
35'
Kenan Özer, Wilker Angel tarafından faulle durdurulduğu için Öznur Kablo Yeni Malatyaspor orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinden serbest vuruş kullanacak.
34'
Sol kanatta ceza sahası yan çizgisinden Cherif Ndiaye ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
33'
Rakip yarı alanın ortalarında Nouha Dicko için ofsayt bayrağı kalkıyor.
33'
Sağ kanatta ceza sahası yan çizgisinden Kerim Alıcı ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
32'
Cherif Ndiaye altıpas üzerinden şansını deniyor ancak savunmaya çarpan top tehlikeli bölgeden uzaklaşıyor.
32'
Berkan Emir ile Göztepe takımı köşe vuruşu kullanacak.
32'
Göztepe takımından Makana Baku sağ korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
31'
Göztepe takımından Makana Baku sağ korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
29'
Öznur Kablo Yeni Malatyaspor, Sadık Çiftpınar ile taç çizgisine yakın bir noktadan serbest vuruş kullanacak.
29'
Nouha Dicko, taç çizgisine yakın bir noktada Kerim Alıcı tarafından faule maruz kalıyor.
25'
Orta saha çizgisine yakın bir noktada kazanılan serbest vuruşu Öznur Kablo Yeni Malatyaspor adına Sadık Çiftpınar kullanacak.
25'
Mustafa Eskihellaç, Wilker Angel tarafından faulle durdurulduğu için Öznur Kablo Yeni Malatyaspor orta saha çizgisine yakın bir noktada serbest vuruş kullanacak.
22'
Cherif Ndiaye ceza sahası içinde altıpas üzerinde ofsayta yakalanıyor.
22'
Göztepe takımından Halil Akbunar ceza sahası içinde sağ çaprazdan ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
21'
Öznur Kablo Yeni Malatyaspor takımında, kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Ertaç Özbir.
21'
Ceza sahası içinde topla buluşan Karim Hafez,penaltı noktası çevresinde Atakan Çankaya tarafından faule maruz kalıyor.
21'
Göztepe, Berkan Emir ile köşe vuruşu kullanıyor.
20'
Halil Akbunar rakip ceza sahasının hemen dışında kaleyi karşısına alıp şansını deniyor ancak top savunmadan geri geliyor.
18'
Bu dakikada Öznur Kablo Yeni Malatyaspor takımı gole çok yaklaşıyor. Altı pas içerisinden Mounir Chouiar tarafından çekilen şut kaleyi bulmuyor.
17'
Sağ kanatta topla buluşan Cherif Ndiaye, ceza sahasına girmeden kaleye şut çekiyor, kaleci Ertaç Özbir kurtarıyor.
16'
Öznur Kablo Yeni Malatyaspor takımının korner bayrağına yakın bir noktada kazandığı serbest vuruş için topun başına Semih Kaya geçiyor.
16'
Halil Akbunar ile Mustafa Eskihellaç arasındaki mücadele hakem tarafından faul gerekçesiyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu Halil Akbunar. Sol köşe bayrağına yakın bir bölgede Öznur Kablo Yeni Malatyaspor takımı oyuna başlayacak.
15'
GOL! Berkan Emir penaltı atışında topu ağlara gönderiyor.
13'
Penaltı!. Hakem, Sadık Çiftpınar tarafından altıpas üzerinde topa elle müdahale edildiğini işaret ediyor.
13'
Berkan Emir ile Göztepe takımı köşe vuruşu kullanacak.
12'
Sol kanatta rakip ceza sahasının hemen dışında kaleyi çaprazdan gören bir noktadan Berkan Emir ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
7'
Golün asistini yapan isim Kenan Özer.
7'
GOL! Mustafa Eskihellaç Öznur Kablo Yeni Malatyaspor takımını öne geçiren golü atıyor.
6'
Öznur Kablo Yeni Malatyaspor takımının korner bayrağına yakın bir noktada kazandığı serbest vuruş için topun başına Semih Kaya geçiyor.
6'
Semih Kaya, korner bayrağına yakın bir noktada Cherif Ndiaye tarafından faule maruz kalıyor.
3'
Soner Aydoğdu, rakip ceza sahasının hemen dışında kaleyi karşısına alıp vuruşunu yapıyor, top dışarı çıkıyor.
1'
Öznur Kablo Yeni Malatyaspor, Semih Kaya ile orta saha çizgisine yakın bir noktada serbest vuruş kullanacak.
1'
Okechukwu Azubuike, orta saha çizgisine yakın bir noktada Soner Aydoğdu tarafından faule maruz kalıyor.
1'
Hakemin düdüğüyle maç başlıyor.