Lider 4 köşe

Galatasaray'ın puan kaybetmesiyle, 7. haftada ilk kez zirvede tek başına kalan Sarı-Lacivertli futbolcular, dün Samandıra'yı kahkahalarla inletti.

29 Eylül 2009, Salı 04:30
- A +
Lider 4 köşe

Süper Lig’deki 7 maçını da kazanarak, kendisine ait en iyi başlangıç rekorunu 45 yıl sonra egale eden Fenerbahçe’de hem bunun, hem de Galatasaray’ın puan kaybetmesiyle zirvede ilk kez tek kalmanın mutluluğu yaşanıyor. Bunun yarattığı etki, dünkü idmanda tüm çıplaklığıyla gözler önüne serildi. Önce Antalya’dan yenen gol için kendisi dahil tüm takıma 30’ar şınav çekme cezası veren antrenör Koch, ardından gazetelerden kestiği liderlikleriyle ilgili küpürleri oyuncularına gösterip, “Neredeyiz” diye sordu.

Uyanıklık işe yaramadı
Alman hoca, tüm takımın “liderlikte” yanıtının ardından, “Haydi o zaman, buyurun liderlik alkışına” deyince ortalığı alkış tufanı kapladı. Daha sonra maçın adamı seçilen Cristian omuzlara alınırken, Sarı-Lacivertliler, klasik dayağı onun yerine çaktırmadan Koch’a attı. Ancak Alman hocanın intikamı acı oldu. Koch, takımı bayıltana kadar koştururken, Sarı-Lacivertliler, bir uyanıklık yapıp idmanı bitirmesi için kendisini omuzlara aldı. Ancak Koch, jeste aldırış etmeden koşuyu aynı tempoyla devam ettirdi. Koşunun ardından oynanan çift kalede Roberto Carlos ile Özer attıkları birbirinden güzel gollerle şov yaptı. İdmana ağrıları olan Kaptan Alex ile Deivid katılmadı.     

Yusuf DURSUN

Sarı-Lacivertliler, maçın adamı seçilen Cristian yerine yumrukları Koch’a indirdi.

İdmanı bitirmesi için Koch’u omuzlara alan futbolcuların jesti işe yaramadı.

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...