LeBron James, yeni takımını Instagram'dan açıklayacak

2010’da Miami Heat’e transferini televizyonv şovuyla açıklayan LeBron James’in şimdi de 2018- 2019 sezonundaki yeni takımını, sosyal medya üzerinden duyuracağı belirtildi. Devleri peşinden koşturan süperyıldızın, Instagram’ın yeni özelliği IGTV’de kendi hesabından yapacağı canlı yayınla hangi takımı seçtiğini severleriyle paylaşacak.

27 Haziran 2018, Çarşamba 06:00
- A +
LeBron James, yeni takımını Instagram'dan açıklayacak
‘Evim’ dediği Cleveland Cavaliers’a inanılmaz başarılar tattıran ancak bu sezon bireysel anlamda her şeyi ortaya koymasına rağmen takımdan destek alamadığı için şampiyonluktan olan LeBron James’in transferi büyük merak uyandırdı. 29 Haziran’a kadar Cleveland Cavaliers’le olan sözleşmesindeki opsiyonunu kullanıp kullanmayacağına karar verecek süperyıldız 1 Temmuz itibariyle serbest kalacak. Şimdiden Los Angeles Lakers, Houston Rockets, Philadelphia 76ers, San Antonio Spurs, Miami Heat, Golden State Warriors ve Boston Celtics gibi takımların mercek altına aldığı LeBron’un kimi tercih edeceği ise yine büyük merak konusu oldu.

Space Jam 2’nin fragmanı da yayınlanacak

2010’da Miami Heat’e gidişini bir televizyon şovunda açıklayan ve bu nedenle de büyük tepki çeken LeBron’un 2018-2019 sezonundaki yeni takımını da buna benzer bir yolla duyuracağı ortaya çıktı. 33 yaşındaki LeBron’un gideceği takımı Instagram’ın yeni özelliği IGTV’den canlı olarak açıklayacağı belirtildi. Instagram hesabında yaklaşık 38.7 milyon takipçisi bulunan LeBron’un ayrıca bu açıklamasının ardından da rol olacağı Space Jam 2’nin fragmanın gösterileceği ifade edildi. Filmin fragmanının açıklamadan sonra yayınlanmasının sebebinin ise James’in yeni takım formasıyla Space Jam 2’de rol alacak olmasıymış.
YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...