Korkun bu Timsah'tan

Eskişehir'i konuk edecek olan Bursaspor'da Ertuğrul Sağlam net konuştu: Rakip kim olursa olsun taraftarımızın önünde kaybetmeye hiç niyetimiz yok.

31 Ocak 2010, Pazar 04:30
- A +
Korkun bu Timsah'tan

Türkiye Kupası’nda fırtına gibi esen Bursaspor’dan gözdağı... Sahasında bugün Eskişehir’i konuk edecek olan Yeşil-Beyazlılar’da teknik direktör Ertuğrul Sağlam, iddialı açıklamalarda bulundu. “Emin adımlarla yolumuzda ilerliyoruz” diyen Sağlam, “Türkiye Kupası’nı kazanmak ve ligi iyi yerde bitirmek amacındayız. Diğer bir hedefimiz de Türkiye’yi Avrupa’da temsil etmek. Ancak hayalci değiliz. Önümüzdeki maçlara tek tek bakıyoruz. Eskişehirspor maçı çok zor geçecek. Fakat rakip kim olursa olsun taraftarımızın önünde kaybetmeye hiç niyetimiz yok” ifadelerini kullandı.

‘Sercan’ı göreceksiniz!’
Transfer çalışmalarıyla ilgili de konuşan başarılı teknik adam, “Transfer yapmayacağız dedik ancak sol kanat oyuncusuna ihtiyacımız var. Brezilya’da araştırmalarımız sürüyor. İstediğimiz futbolcuya Roma da talip olunca, yüzde 50’si 1.5 milyon dolara yükseldi. Bu nedenle sezon sonuna bıraktık. Sercan’ı sattırmak istemedim. Bunun nedenini de herkes sezon sonunda görecek. Sercan her geçen gün daha başarılı oluyor. Büyük Bursaspor yolda” dedi.

M.Ali Sabuncu

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...