Kırmızı halıda şıklık yarışı

Bu yıl 55incisi düzenlenen Uluslararası Antalya Film Festivalinin kapanış gecesinde kırmızı halıdan geçen ünlüler ve davetliler, şıklıklarıyla göz doldurdu.

06 Ekim 2018, Cumartesi 14:59
- A +

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl 55incisi düzenlenen Uluslararası Antalya Film Festivalinin ödül töreni öncesinde, kırmızı halı geçişi yapıldı.

Ödül töreninin gerçekleştirileceği Cam Piramit Fuar ve Kongre Merkezine gelen sinema dünyasının ünlü isimleri ve davetliler kırmızı halıdan geçerek gazetecilere poz verdi.

Kırmızı halıda kıyafetleriyle göze çarpan ünlü isimlerin yanı sıra bazı davetliler sempatik tavırlarıyla dikkatleri üzerine çekti.

Geceye sevgilisi Defne Samyeli ve oyuncu Ozan Güvenle birlikte gelen Cem Yılmaz, Çok teşekkür ederim. Çok mutluyum dedi. Yılmazın bir süre önce ayrıldığı eski eşi Ahu Yağtu da, Yılmazın ardından kırmızı halıdan geçerek tören alanına girdi.

Fadik Sevin Atasoy, festivalde bu yıl forum bölümüyle ilgilendiğini söyledi. Gelecek sene çekilecek filmleri forumda gördüklerini de ifade eden Atasoy, herkesi kutladığını ve iyi olanın kazanmasını dilediğini söyledi.

Sanatçı Oktay Kaynarca da festivalin çok güzel geçtiğine değinerek, İnşallah festivalin 155inci senesi de olur. Film festivallerini önemsiyorum. Özellikle burada enerjik insanların bir araya gelmesi sinema sektörü adına çok değerli şeyler ortaya çıkarıyor dedi.

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.