Kıran transfer listesini açıkladı

G.Saray başkan adaylarından Kıran, transferde büyük bir mesafe katettiklerini söyleyerek anlaştıkları isimleri açıkladı.

10 Mayıs 2011, Salı 19:54
- A +
Kıran transfer listesini açıkladı

Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği üyeleriyle bir araya gelen başkan adaylarından Turgay Kıran, transfer çalışmalarına başladılarını ve görüşme halinde oldukları isimlerin olduğunu belirtti. 7 kişilik bir futbol komitesi kurduklarını söyleyen Kıran, “Bu arkadaşlar titiz çalışmalar sonucunda transfer edeceğimiz futbolcuları belirledi. Gençlerin ağırlıkta olduğu bir kadro kuracağız. Amacımız, UEFA Kupası’nı kazanan takımın ruhunu yakalamak” dedi.

Turgay Kıran, teknik direktörlük için gönlünün yerli bir antrenörden olduğunu belirtirken, Abdullah Avcı’yla temas halinde olduklarını da doğruladı. Ayrıca Kıran, Nancy’nin 42 yaşındaki Uruguaylı çalıştırıcısı Pablo Correa’yla da yakından ilgilendiklerini söyledi. Futbolcu transferinde de büyük mesafe katettiklerini söyleyen Kıran, ''Lorient’den Gameiro, Amalfitano ve Romao’yla büyük ölçüde anlaştık, kale için ise Standard Liege’den Sinan Bolat’la ile görüşüyoruz.'' dedi. Savunmada sıkıntı yaşamamak için ise gündemlerinde PSV’den Stanislav Manolev’in olduğunu belirten Kıran, iyi bir planlama içinde olduklarını vurgulayarak sözlerini noktaladı.

Kıran'ın Listesi ise şöyle

Kevin Gameiro Lorient Forvet
Morgan Amalfitano Lorient Orta saha
Alaixys Romao Lorient Orta saha
Stanislav Manolev PSV Defans
Sinan Bolat S.Liege Kaleci
Kevin-Catherine Rennes Orta saha
Vitor Deque Defans
Serdar Gürler Sochaux Forvet

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...