Kimler düşecek?

Kimler düşecek?

12 Nisan 2010, Pazartesi 12:00
- A +
Kimler düşecek?

DENİZLİSPOR

Tehlike bölgesinde yer alan 6 takımdan işi en zor olan hiç şüphesiz Denizlispor. Geçtiğimiz sezonlarda da küme düşme korkusunu yakından hisseden Yeşil-Siyahlı ekip, 29 maçta topladığı 21 puanla 17. sırada yer alıyor. Hakan Kutlu'nun öğrencilerinin 5 haftada alacakları 5 galibiyet bile ligde kalmalarına yetmeyebilir. Denizlispor, kalan maçlarda; Antalyaspor, Ankaragücü, Gençlerbirliği, Trabzonspor ve Gaziantepspor'la karşılaşacak.

Kimler düşecek?

DENİZLİSPOR'UN KALAN MAÇLARI

Antalyaspor - DenizlisporDenizlispor - AnkaragücüDenizlispor - GençlerbirliğiTrabzonspor - DenizlisporDenizlispor - Gaziantepspor

Kimler düşecek?

DİYARBAKIRSPOR

Kümede kalma savaşında işi zor olan takımlardan biri de Diyarbakırspor. Sezon sonuna kadar evindeki maçları seyircisiz olarak oynayacak olan Güneydoğu ekibi, son 5 haftada güçlü ekiplerle karşılaşacak. 31. haftada oynaması gereken Ankaraspor maçından hükmen galip ayrılacak olan Kırmızı-Yeşilliler, geride kalan haftalarda Kayserispor, Beşiktaş, Kasımpaşa ve Eskişehirspor'la karşılaşacak.

Kimler düşecek?

DİYARBAKIRSPOR'UN KALAN MAÇLARI

Diyarbakırspor - KayserisporAnkaraspor - Diyarbakırspor (HüKMEN)Diyarbakırspor - BeşiktaşKasımpaşa - DiyarbakırsporDiyarbakırspor - Eskişehirspor

Kimler düşecek?

SİVASSPOR

Geçtiğimiz 2 sezona damgasını vuran Sivasspor içinse bu sezon tam bir kabus gibi geçti. Yiğidolar, 29 maçta topladığı 27 puanla düşme hattının hemen üzerinde, 15. sırada yer alıyor. Mesut Bakkal'ın öğrencilerinin işi kalan haftalarda kolay gözükmüyor. 30. haftada alınacak olan Ankaraspor hükmen galibiyetiyle de biraz daha rahatlayabilecek olan Sivasspor'un son 4 haftadaki rakipleri ise; Beşiktaş, Kasımpaşa, Eskişehirspor ve Ankaragücü olacak. özellikle son haftadaki Ankaragücü maçı, Yiğidolar için ölüm-kalım mücadelesi olabilir.

Kimler düşecek?

SİVASSPOR'UN KALAN MAÇLARI

Sivasspor - Ankaraspor (HüKMEN)Beşiktaş - SivassporSivasspor - KasımpaşaEskişehirspor - SivassporSivasspor - Ankaragücü

Kimler düşecek?

MANİSASPOR

Süper Lig'e bu sezon yükselen Manisaspor, diğer rakiplerine göre puan olarak daha avantajlı gözüküyor. Ancak Ege ekibininin fikstürüne bakıltığımızda işinin ne kadar zor olduğu görülüyor. önümüzdeki hafta Galatasaray'ı konuk edecek olan Siyah-Beyazlı takım, daha sonra Kayserispor'a konuk olacak. Ankaraspor maçından hükmen galip ayrılıp bir hafta dinlenecek olan Reha Kapsal'ın öğrencileri, İnönü Stadı'nda Beşiktaş'a konuk olacak. Bu zorlu deplasmanın ardıdan ise ligin son haftasında Kasımpaşa'yla karşılaşcak olan Manisaspor, bu maçla sezonu tamamlamış olacak.

Kimler düşecek?

MANİSASPOR'UN KALAN MAÇLARI

Manisaspor - GalatasarayKayserispor - ManisasporManisaspor - Ankaraspor (HüKMEN)Beşiktaş - ManisasporManisaspor - Kasımpaşa

Kimler düşecek?

ANKARAGÜCÜ

100. yılını kutlayan Ankaragücü, küme düşme hattındaki takımların belki de kaderini belirleyecek. önümüzdeki hafta Eskişehirspor'u konuk edecek olan başkent ekibi, daha sonra kendisi gibi ateş hattında yer alan Denizlispor'a konuk olacak. Sonraki iki haftayı evinde yapacağı maçlarla geçirecek olan Sarı-Lacivertli takımın rakipleri ise çok güçlü... 32. haftada Trabzonspor'u konuk edecek olan Ankaragücü, sonraki haftada ise şampiyoluğun en büyük adaylarından Fenerbahçe'yle karşılaşacak. Ligin son haftasındaki maç ise oldukça kritik. Düşme korkusunu yakından hisseden Sivasspor'la deplasmanda karşılaşacak olan Lemerre'nin öğrencileri, bu maçla sezonu tamamlayacak.

Kimler düşecek?

ANKARAGÜCÜ'NÜN KALAN MAÇLARI

Ankaragücü - EskişehirsporDenizlispor - AnkaragücüAnkaragücü - TrabzonsporAnkaragücü - FenerbahçeSivasspor - Ankaragücü

Kimler düşecek?

ANTALYASPOR

29 maçta topladığı 34 puanla 12. sırada yer alan Antalyaspor, önümüzdeki hafta Denizlispor'la çok kritik bir maça çıkacak. Bu maçı kazanması halinde ligde kalmayı büyük ölçüde garantileyecek olan Kırmızı-Beyazlı takım, kalan 4 haftada; Gençlerbirliği, Gaziantepspor, Galatasaray ve Kayserispor'la karşılaşıp sezonu tamamlayacak.

Kimler düşecek?

ANTALYASPOR'UN KALAN MAÇLARI

Antalyaspor - DenizlisporGençlerbirliği - AntalyasporAntalyaspor - GaziantepsporGalatasaray - AntalyasporAntalyaspor - Kayserispor

Kimler düşecek?

KASIMPAŞA

Yılmaz Vural yönetiminde bu sezon özellikle 4 büyük takım karşısında sürpriz sonuçlar alan Kasımpaşa'nın puan avantajı var, ancak fikstürü oldukça zor. önümüzdeki hafta Trabzonspor'a konuk olacak İstanbul ekibi, sonraki hafta Fenerbahçe'yi konuk edecek. Yılmaz Vural'ın öğrenciler, mu maçlardan puansız ayrılması halinde kalan 3 haftada adeta bir savaş verecek. 31. haftada Sivasspor'a konuk olacak Kasımpaşa, 32. haftada Diyarbakırspor'u konuk edip, son haftada da Manisaspor deplasmanına çıkıp sezonu tamamlayacak.

Kimler düşecek?

KASIMPAŞA'NIN KALAN MAÇLARI

Trabzonspor - KasımpaşaKasımpaşa - FenerbahçeSivasspor - KasımpaşaKasımpaşa - DiyarbakırsporManisaspor - Kasımpaşa

Sıradaki haber yükleniyor...