Kim Kardashian’ın eski korumasına 6,1 milyon dolarlık soygun davası

ABD’li reality şov yıldızı Kim Kardashian’ın sigorta şirketi, eski koruması Pascal Duvier’e Paris soygunu öncesi alması gereken önlemleri almadığı için 6,1 milyon dolarlık tazminat davası açtı.

04 Ekim 2018, Perşembe 14:46 Son Güncelleme:
- A +

ABD’li reality şov yıldızı Kim Kardashian’ın sigorta şirketi, eski koruması Pascal Duvier’e Paris soygunu nedeniyle 6,1 milyon dolarlık dava açtı.

Pascal Duvier, 2016 yılında Paris’te silahlı soyguna uğrayan Kardashian’ı korumakla görevliydi

Pascal Duvier ve bağlı olduğu güvenlik şirketine, Kardashian’ın sigorta şirketi tarafından 6,1 milyon dolarlık tazminat davası açıldı

Sigorta şirketi, Kardashian’ın soygunda çalınan mücevherlerinin bedelini ünlü yıldıza ödemişti

2016’daki soygun olayı esnasında Pascal Duvier, otel odasında elleri bağlanarak ve silah tehdidiyle mücevherleri çalınan Kardashian’la birlikte Paris’teydi

Duvier, soygun günü, Kardashian otel odasında kalınca, kız kardeşleri Kendall Jenner ve Kourtney Kardashian ile birlikte gece kulübüne gitmiş, onların korumalığını yapmıştı.

Dava dosyasında Pascal Duvier ile ilgili pek çok suçlama yer aldı

İç hat telefonların çalışmaması, otelin bahçe kapısının kilitli olmaması gibi durumları Duvier ve güvenlik şirketinin dikkate alması gerektiği belirtildi

Paris’teki soygunda, bir grup maskeli otele girmiş ve Kardashian’ı odasında silahla tehdit etmişti. Kim Kardashian, soygundan kısa süre sonra Pascal Duvier ile yollarını ayırmıştı.

ABD’li reality şov yıldızı Kim Kardashian’ın aile arasında lakabının “Kiki” olduğu biliniyor. Ayrıca bu isim, Kardashian’ın KKW adlı makyaj markasına ait bir rujun da adı.

Drake’in şarkı sözleriyle Kim Kardashian’la ilişkiye girdiğini anlattığını iddia eden hayranları, iki ünlünün evinin yakın olmasının da bu birlikteliği kolaylaştırdığını düşünüyor.

Kim Kardashian’ın “Böyle bir şey asla olmadı. Hikayenin sonu” açıklaması, rap şarkıcısı eşi Kanye West’in, geçtiğimiz günlerde katıldığı bir TV programında kavganın kendisini incittiğini ve Drake’i hala sevdiğini söylemesinden kısa bir süre sonrasına denk geldi.

Magazin dünyasını her daim meşgul eden Kardashian-Jennerlar, ailenin en küçük kardeşii Kylie Jenner'ın doğum günü için buluştu.

Kylie'nin 21'inci yaşı şerefine Batı Hollywood'da bir araya gelen ailenin en ünlüsü olan Kim Kardashian, yine tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

37 yaşındaki reality şov yıldızı pembe mini elbisesiyle her zamanki gibi çok cesur bir tercih yapmıştı.

Islak görünümlü uzun saçlarını serbest bırakan Kim, aksesuar olarak 4.5 milyon dolarındaki 20 karatlık evlilik yüzüğünü takmıştı.

Los Angeles'ın en ünlü mekanlarından biri olan Craig's'de düzenlenen doğum günü partisi öncesinde basın mensupları restoran önünde çoktan yerini almıştı. 

Gecede şarkıcı Nicki Minaj ve model Winnie Harlow gibi isimler de vardı.

Kim Kardashian hem ailece hem de geceye katılan diğer ünlü isimlerle birlikte çektiği fotoğrafları Instagram hesabından paylaştı.

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.