Khabib Nurmagomedov - Floyd Mayweather maçı ne zaman?

Kafes dövüşünde McGregor'u yenerek ünvanını koruyan Khabib Nurmagomedov, Amerikalı Floyd Mayweather’a meydan okudu .Mayweather,b umeydan okumaya ‘Tamam’ cevabını verdi. Dövüşün 2019 yılında gerçekleşmesi bekleniyor.

17 Ekim 2018, Çarşamba 09:10 Son Güncelleme:
- A +
Khabib Nurmagomedov - Floyd Mayweather maçı ne zaman?

Karma dövüş olarak bilinen UFC hafif sıklet dövüşçüsü Khabib Nurmagomedov’un, Floyd Mayweather’a yaptığı medyan okuma yanıt buldu.

Son olarak İrlandalı Connor McGregor’u yenerek unvanını koruyan Khabib’in, “Haydi Floyd, şimdi biz dövüşmeliyiz. 50-0’a karşı 27-0. Hiç kaybetmeyen iki adam, neden olmasın? Çünkü ormanda sadece bir kral vardır” sözlerine Mayweather karşılık verdi. İnstagram’dan bir paylaşımda bulunan 41 yaşındaki Mayweather, dövüşü organize etmek isteyen medya kuruluşlarına, “Çek defterlerinizi çıkarın” dedi ve “Las Vegas’ı tekrar harika yapalım” ifadelerini kullandı.

50-0’lık yenilmezlik unvanı

Tüm zamanların en iyi boksörlerinden biri olarak görülen Amerikalı Mayweather, McGregor galibiyetinin ardından 50-0’lık yenilmezlik unvanına sahip olarak kariyerine nokta koymuştu. Mayweather, Ağustos 2017’de McGregor’u yendikten sonra herhangi bir maça çıkmamış ve Manny Pacquiao ile bu yıl karşılaşmak üzere emeklilikten geri dönebileceğini söylemişti

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...