Kathryn Mayorga'nın avukatları, Cristiano Ronaldo'nun adresini arıyor!

ABD'li Kathryn Mayorga'ya tecavüz etmekle suçlanan Cristiano Ronaldo'yla ilgili davada flaş bir gelişme yaşandı. Mayorga'nın avukatları, Portekizli futbolcuyu hakim karşısına çıkarabilmek için yıldız ismin Torino'da ikamet ettiği adresin peşine düştü.

24 Mayıs 2019, Cuma 16:29
- A +
Kathryn Mayorga'nın avukatları, Cristiano Ronaldo'nun adresini arıyor!

Juventus'un dünyaca ünlü futbolcusu Cristiano Ronaldo hakkında 2009 yılında Las Vegas'taki bir otel odasında Kathryn Mayorga adındaki bir kadına tecavüz ettiği gerekçesiyle Amerika Birleşik Devletleri'nde dava açılmıştı. Ada'nın yüksel tirajlı gazetelerinden Daily Mirror ise söz konusu davayla ilgili özel haberinde gündem yaratan bir iddiada bulundu.

Gazete, Mayorga'nın avukatlarının Ronaldo'yu hakim karşısına çıkarabilmek için Portekizli süperstarın Torino'da ikamet ettiği adresin peşine düştüğünü yazdı. Amerikan kanunları gereği ancak elden teslim edilebilen mahkeme tebligatnameleri, İtalya'da dijital ortamdan da gönderilebiliyor. İddiaya göre yıldız futbolcunun avukatları da bu nedenle Ronaldo'nun yaşadığı evin adresini mahkemeden gizliyor.

Yunus DİLBER / Fanatik Dış Haberler

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...