Karagümrük, semtin çocuklarıyla bir araya geldi

Karagümrük, semtin çocuklarıyla bir araya geldi

18 Ocak 2017, Çarşamba 14:07
- A +

Karagümrük Spor Kulübü, Fatih Kaymakamlığı’nın başlatmış olduğu ‘Okullar ile Spor Kulüpleri Kardeşliği’ projesi çerçevesinde Karagümrük Ortaokulu’nun kardeş kulubü tayin edilmişti.

Bu kardeşlik kapsamında takımın futbolcularından Kaptan Halil Uysal, Erdinç Çepoğlu, Mert Sonay ve kulüp yöneticisi Cem Gündüz Yücel ile teknik direktör Ercüment Çoskundere, okuldaki öğrencilerle bir araya geldi.

Gerçekleştirilen söyleşide konuşan kulüp yetkilileri, projenin amacını açıklarken, "Hedefimiz Karagümrük Ortaokulu öğrencileri arasından seçeceğimiz yetenekleri çocukları altyapılarımızda eğitmek ve buradan yetişen sporcuları da Milli Takım'a başarılı birer temsilci olarak kazandırmaktır." ifadelerini kullandı.

Daha sonra futbolculara tek tek soru yönelten öğrenciler, sordukları sorularla zaman zaman abilerine zor anlar yaşattı. Oyuncuların, ileride kendileri gibi futbolcu olmak isteyen küçüklere en büyük tavsiyesi ise "Çok çalışmalısınız" oldu.

Panel sonunda, ana sınıfının minik öğrencileri tarafından, katılımcılara çiçek takdim edilirken, çocukların imza ve fotoğraf isteklerine karşılık veren futbolcular yoğun ilgi sebebiyle okuldan ayrılmakta zorluk yaşadılar.

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.