'Kalpakçıoğlu kulübü QVT için dava etti'

Mehmet Helvacı, Maslak Sheraton Otel'de Element Online şirketinin düzenlediği interaktif bir organizasyonla kendisine sorulan soruları yanıtladı.

12 Mayıs 2011, Perşembe 02:00
- A +
'Kalpakçıoğlu kulübü QVT için dava etti'

18 farklı ülkeden ve Türkiye’nin 53 şehrinden 22 bin kişinin katıldığı sanal panelde, Helvacı mümkün olduğunca çok soruya yanıt vermek istedi. Başkan adayı, kendisine sorulan sorular kapsamında oldukça ilginç yanıtlar verdi. Öncelikle tüm üyeleri sandığa çağıran Helvacı, Ünal Aysal’ın yönetim kurulu listesinde yer alan Sinan Kalpakçıoğlu’yla ilgili olarak, “Kendisi, QVT’nin Türkiye temsilcisi olarak Galatasaray’a dava açmış birisidir” dedi. Mehmet Helvacı, Polat’ın hangi adaya destek vereceğiyle ilgili bir soruya ise, “Kendisini mali genel kurulda ibra etmeyenler, şimdi çıkmış ‘Polat beni destekliyor” diyorlar” yanıtını verdi.

Aysal camiaya yabancı!

Mehmet Helvacı, Ünal Aysal’ın düzenlediği kokteyler ve verdiği yemeklere Galatasaray camiasının dışında birçok ismin katılmasıyla ilgili olarak, “Kendisi camiaya yabancı biri. Aysal, Galatasaray’la maddi ilişkiler kurduktan sonra kulübe üye oldu. Dolayısıyla çevresinin yabancılarla kurulu olmasını da yadırgamamak gerekiyor” ifadelerini kullandı. Mehmet Helvacı, yaklaşık 2 saat süren organizasyonun ardından otelden ayrıldı.

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...