Jean Michael Seri: Galatasaray gibi bir kulübe 'Hayır' diyemezsiniz!

Galatasaray'ın yeni transferi Jean Michael Seri, transferi süreci ile ilgili açıklamalarda bulundu. Jean Michael Seri, Milan'dan da teklif aldığını ancak Galatasaray'ı tercih ettiğini söyledi. Jean Michael Seri, Galatasaray'a transfer olmadan önce Drogba ile konuşmadıklarını da söyledi.

01 Ağustos 2019, Perşembe 19:11
- A +

Galatasaray’ın yeni transferi Jean Michael Seri, oynadığı futboldan keyif alarak bu keyfi sarı-kırmızılı taraftarlara yaşatmak istediğini söyledi. Jean Michael Seri, Milan’da teklif aldığını söylerken, Galatasaray’ı tercih ettiğini ifade etti.

Fildişi Sahilli futbolcu, bir basın mensubunun Milan yerine Galatasaray’ı tercih etmesindeki sebebi sorması üzerine, “Galatasaray gibi büyük bir kulüp sizi istediği zaman buna ‘hayır’ diyemezsiniz. Milan’dan da bir teklif vardı ancak yöneticilerin ve taraftarların beni istemesini gördükten sonra tereddüt etmeden Galatasaray’ı tercih ettim” ifadelerini kullandı.

Florya Metin Oktay Tesisleri’nde gerçekleştirilen antrenman öncesi basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Seri, orta sahada hem 6 hem de 8 numarada oynayabildiğini belirtti. Kendisini topa sahip olmayı seven bir futbolcu olarak nitelendiren Seri, “Belhanda ile daha önce Nice’te oynadık ve iyi bir uyum yakaladığımızı düşünüyorum. İlerleyen dönemlerde onunla ne yapacağımızı göreceğiz ama burada tabii sadece benim değil takım arkadaşlarımla ne yapacağımız önemli. Dolayısıyla takım olarak biz burada oynayacağız. Buradaki en önemli şey oynadığınız futboldan keyif almak ve bu keyfi taraftarlara vermek. Benim için futboldan keyif almak çok önemli. Koşullar ne olursa olsun bana güvenen taraftarlarımıza bu keyfi sunmak istiyorum” diye konuştu.

YORUM YAZ

Sıradaki haber yükleniyor...