Jan Olde Riekerink: Sonuçtan memnun değilim

Galatasaray Teknik Direktörü Riekerink, 24 Erzincanspor maçı sonrası basın toplantısında takımının gösterdiği performanstan memnun olmadığını belirtti.

14 Aralık 2016, Çarşamba 18:30 Son Güncelleme:
- A +
Jan Olde Riekerink: Sonuçtan memnun değilim
Erzincanspor ile Galatasaray, Ziraat Türkiye Kupası E Grubu maçında kozlarını paylaştı. Soğuk hava ve ağır zemin şartlarında oynanan karşılaşma, Josue ve Cebrail'in (P) attığı gollerle 1-1 sona erdi.

Galatasaray Teknik Direktörü Riekerink maçtan sonra yapılan basın toplantısında "Sonuçtan dolayı mutlu değilim" dedi. 

Riekerink şunları söyledi:

"Bakıldığı zaman gurupta toplam 6 maç oynayacağız. İkisini oynadık ve ikisinden aldığımız iki tane beraberlik var birer puan var. Tabi ki istediğimiz beklediğimiz sonuçlar değil. Ama diğer taraftan da iki maç beraberlikle sonuçlandı. Bu maçı da berabere bitirdik. O yüzden bu puanları tekrar geri toparlayabiliriz. Zor şartlarda oynadık. Genç oyuncularımızda görev aldı. Taraftarımızın desteğini her zaman arkamızda hissediyoruz. Tabi ki bugün daha güzel bir oyun ve daha güzel bir sonuç hediye etmek isterdik. Ama onlara bir kez daha teşekkür etmek istiyorum. Bizlerle beraber oldukları için. Bugün oynayan bazı arkadaşlarımız iyi performans gösterdi, bazıları da daha iyi performans gösterebilirdi. Ama saha ve hava şartlarını göz önünde bulundurursak o arkadaşlarımızın performansını yargılamak çokta adil olmayabilir.Tabi ki bu bir bahane değil. Sonuçta rakibimizde aynı şartlarda oynadı. Sonuçta oynamak istediğimiz bir mantalite var, çalıştığımız bir mantalite var. Ama hava ve saha şartlarına bakılırsa tabi ki bugün onları oynayabileceğimiz şartlar pekte yoktu."

 
YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...