Jan Olde Riekerink: Şampiyonluk yolunda her maç çok önemli

Galatasaray teknik direktörü Jan Olde Riekerink, Trabzonspor mağlubiyetini değerlendirdi. Hollandalı teknik adam kendi sahalarında dolu statta aldıkları bu mağlubiyetten ders çıkaracaklarını ve şampiyonluk yolunda her maça çok önem vermeleri gerektiğini belirtti. 

22 Ekim 2016, Cumartesi 21:37 Son Güncelleme:
- A +
Jan Olde Riekerink: Şampiyonluk yolunda her maç çok önemli
Galatasaray teknik direktörü Jan Olde Riekerink, 1-0 kaybettikleri Trabzonspor mücadelesini değerlendirdi. 

"Golün sebepleri..."

Stadın tamamen dolu olmasından ötürü taraftara galibiyet hediye etmek istediklerini belirten Riekerink, "Tabii ki üzücü bir sonuç. Stat tamamen doluydu biz de taraftarımıza galibiyet hediye etmek istiyorduk. 1-0 geriye düşmemizin sebepleri basit top kayıpları ve orta sahamızdaki baskıda sıkıntı çekmemizdi. Bunlar üstüste gelince gol yedik. Ondan sonra golü bulmak için her şeyi yapan, mücadele eden bir Galatasaray vardı sahada ancak yetmedi. " dedi.

"Üzüldük ama..."

Yarın takım hali,nde oturup hatalarını konuşacaklarını belirten Hollandalı teknik adam "Şampiyonluk yolunda her maç çok önemli. Kaybettiğiniz zaman tabii ki çok üzülüyorsunuz ama her mağlubiyetten de çıkaracağımız dersler var. Yarın oturup bunların hepsini konuşacağız." şeklinde konuştu. 


Rıdvan Dilmen, Riekerink'i hedef aldı!

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...