Istinye'de dev zirve!

Futbol Federasyonu (TFF) yöneticileri ile Kulüpler Birliği dün bir araya geldi. Maç yayınlarının planlanması ve hakemlerle ilgili değerlendirmeler yapıldı.

08 Ekim 2011, Cumartesi 02:30
- A +

Kulüpler Birliği hız kesmiyor! Başkent’te önceki gün siyasileri ziyaret eden birlik üyeleri dün de Futbol Federasyonu yöneticileri ile federasyonun İstinye’deki binasında bir araya geldi. TFF Başkanı Mehmet Ali Aydınlar ile yönetim kurulu üyeleri, Kulüpler Birliği Başkanı Yıldırım Demirören ve vakfın diğer üyelerinin katıldığı toplantı 2 saat sürdü. Toplantının ardından açıklama yapan vakfın başkan yardımcısı Hasan Akıncıoğlu, şunları söyledi: “Hakemlerle ilgili değerlendirme yapıldı. Ana gündem geçmiş 5 haftanın değerlendirmesiydi. Hataları anlayışla karşılamak gerekiyor. Daha iyi performansın olacağı yönündeki inancımız sonsuz. Müsabakaların yayınlamasıyla ilgili zaman konusunda görüş alışverişinde bulunuldu. Müsabaka takviminin belirlenmesi konusunda  federasyona olan güvenimizi yeniledik” açıklamasını yaptı.

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.