İşte Nani'nin ayrılma gerekçesi

İşte Nani'nin ayrılma gerekçesi

28 Haziran 2016, Salı 09:17 Son Güncelleme: 28 Haziran 2016, Salı 09:20
- A +

Fenerbahçeli yöneticiler, Luis Nani'ye transfer olduğunda “Takımın lideri, önderi ve her şeyi olacaksın. Burada birlikte kupalar kazanacağız dedi.

Ancak sezon ilerledikçe bunların hiçbiri gerçekleşmedi. Bir de takım içindeki kavgaları tekrar yaşamak istemeyen Luis Nani, ayrılma kararı aldı. İşte Nani gerçekleri:

Geçtiğimiz sezon Fenerbahçe’ye transfer olduğunda sadece Sarı-Lacivertliler değil tüm futbolseverler; Türkiye’ye süper bir yıldız geldiği için mutlu olmuştu.

Ancak kupasız kapatılan sezon ve o sezonda yaşanan sıkıntıların ardından Portekizli oyuncu, ayrılma kararı aldı.

Önceki gün menajeri Lucas Brascherini AS gazetesine yaptığı açıklamada “Nani, F.Bahçe’den ayrılmayı düşünüyor dedi.

Bu kararın altında ise Sarı-Lacivertli yönetimin verdiği sözleri tutmaması ve Nani’nin de bu nedenden dolayı rahatsız olmasının yattığı öğrenildi.

Peki, neydi bu verilen ama yerine getirilmeyen sözler? İşte Habertürk, Nani gerçeğini gözler önüne seriyor...

KONUYU AÇTIĞINDA KESİK YEDİ

KONUYU AÇTIĞINDA KESİK YEDİ

Luis Nani, geçen sezon Fenerbahçe’ye transfer olurken Sarı-Lacivertli yöneticiler, “Sen bizim saha içindeki liderimiz, önderimiz kısacası bu takımın her şeyi olacaksın. Bu nedenle bize gelmeni çok istiyoruz. Burada birlikte kupalar kazanacağız dedi.

Ancak sezon ilerledikçe Nani verilen bu sözlerin tutulmadığını gördü. Ne takımın lideri oldu ne de takım onun çevresinde şekillendi.

Portekizli yıldız bu konuyu açtığında ise kesik yedi ve oynatılmadı. Takım içinde çıkan kavgaların artmasına bir de sezonun kupasız kapatılması eklenince Luis Nani, Fenerbahçe ile olan bağlarını koparma kararı aldı.

BİRÇOK TAKIMIN GÜNDEMİNDE

BİRÇOK TAKIMIN GÜNDEMİNDE

Sarı-Lacivertli takımdan ayrılmak için gün sayan Luis Nani için Avrupa’nın önemli takımları devrede.

Şu anda Portekiz Milli Takımı ile EURO 2016’da olan deneyimli oyuncunun İnter ve Valencia başta olmak üzere İngiltere’den de talipleri var.

Nani için ayrıca Çin’den de teklifler gelmesi bekleniyor. (Habertürk)

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.