İşin sırrı Kocaman

Fenerbahçe'nin Süper Lig'e yaptığı müthiş başlangıcın sırrı Aykut Kocaman'ın antrenman programında yatıyor. Kocaman ve ekibinin uyguladığı bilimsel çalışmalar futbolcuları fit tutuyor

19 Eylül 2011, Pazartesi 12:00
- A +
İşin sırrı Kocaman

Sarı-Lacivertli oyuncuların ilk 2 haftadaki performansı, Aykut Kocaman ve ekibinin bilimsel ağırlıklı özel çalışmalarına bağlandı. Tüm oyuncuların kas ölçümlerini, kuvvet ve dayanıklılık testlerini en ince ayrıntısına kadar yaptıran genç hocanın, çıkan sonuçlara göre özel idman programları hazırlattığı ortaya çıktı. Her oyuncu için ayrı raporlar tutan Kocaman ve kurmayları eksiklerin üzerine giderek, futbolcuları her konuda hazır duruma getirme başarısını gösterdi. Caner, Baroni, Bilica ve Bekir’in yükselen form durumları, Alex’in 34 yaşına rağmen 90 dakika diri kalması, bilimsel yöntemin sonuçları olarak gösteriliyor.

Manisaspor’a dönmeliyiz

Bu arada NTV Spor’a yaptığı açıklamalarla şike soruşturması sürecindeki dik duruşunu gösteren Kocaman, bir kez daha camianın takdirini topladı. Kocaman, dünkü antrenman öncesi oyuncularıyla yaptığı toplantıda ise Gaziantep galibiyetini unutup, Manisaspor maçına odaklanmalarını istedi.

Yalçın Türk

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...