"Galatasaray'ın işi zor"

Süper Lig'de 13. hafta! Trabzonspor, Galatasaray'ı ağırlıyor. Fanatik TV'de yayınlanan Fanatik Sahada programında Galatasaray'ı yakından takip eden muhabirimiz Metin Karabaş, Seçil Menteş ile birlikte Trabzonspor - Galatasaray maçı öncesi değerlendirmelerde bulundu.

01 Aralık 2019, Pazar 13:10 Son Güncelleme:
- A +

Galatasaray'ı yakından takip eden muhabirimiz Metin Karabaş, Fanatik Tv'de yayınlanan Fanatik Sahada programında Trabzonspor'un ev sahipliği yapacağı Trabzonspor - Galatasaray maçı öncesi değerlendirmelerde bulundu.

Galatasaray'ın sorunlarını gündeme alan Metin Karabaş, '' Galatasaray her zamankinden çok daha fazla mücadele etmek zorunda. Tabiri caizse sahada savaşmak zorunda. Yine 65’den sonra 75’den sonra oyundan düşerse, Trabzsonspor’un çok etkili, bitirici isimleri var. Formda oyuncuları var. Galatasaray'ın işi bir hayli zor olacaktır. '' şeklinde açıklamalarda bulundu

Bu akşam saat 19.00'da oynanacak olan karşılaşmaya dair görüşlerini belirten Metin Karabaş, ''Bana göre, skor tahmini biraz zor ama oranlardan da görüldüğü gibi ve iki takımın son dönemdeki bütün şartlarını masaya koyduğumuz zaman Trabzonspor bu mücadelenin favorisi durumunda. '' dedi.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...