İnter’den Felipe Melo’ya baskı

Brezilyalı futbolcuyu bonservis bedeli ödemeden alabilmek için her yolu deneyen İtalyan kulübü, oyuncularını devreye soktu. Son olarak savunma oyuncusu Miranda, “Melo çok iyi bir oyuncu. Güzel bir transfer olacaktır” dedi.

05 Ağustos 2015, Çarşamba 02:30
- A +
İnter’den Felipe Melo’ya baskı
Felipe Melo’yu renklerine bağlamak isteyen İnter, dört koldan taarruza geçti. Brezilyalı futbolcuya bonservis bedeli ödememek için her yolu deneyen İtalyan kulübü, şimdi de futbolcuları aracılığıyla mesaj yolluyor. Mancini’nin Brezilyalı öğrencisi Miranda, “Felipe Melo çok iyi bir oyuncu. Brezilya Milli Takımı’nda beraber oynadık. Bizim için güzel bir transfer olacaktır” ifadesini kullandı. Mancini’nin ise etik dışı davranmamak için bu transfer sürecine müdahale etmediği ve işi iki kulüp yöneticilerine bıraktığı belirtildi.

Kulüple ilgisi kalmadı

Bu arada Felipe Melo, sosyal medya hesaplarından Galatasaray’ı tamamen çıkardı. Tanıtım bölümünde, “Brezilyalı futbolcu” yazan Sambacı’nın, arka plan fotoğraflarında da kendi adıyla çıkan mobil oyunun görüntüleri yer alıyor. İnter’le oynanan hazırlık maçının kadrosuna da alınmayan Melo’nun transferinin cuma gününe kadar netleşmesi bekleniyor.

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...