İntegral Menkul Değerler, Kenan Sofuoğlu’na sponsor oldu

İntegral Menkul Değerler, dünya şampiyonu milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu'na sponsor oldu.

18 Kasım 2015, Çarşamba 10:44
- A +
İntegral Menkul Değerler, Kenan Sofuoğlu’na sponsor oldu
Sponsorluk anlaşması, Borsa İstanbul’da düzenlenen gong töreni ile ilan edildi.

Gong çalınmasıyla başlayan törende konuşan İnteUgral Menkul Değerler’in çatı kuruluşu Ulukartal Holding’in Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Cenk Ulukartal, yüzde 100 Türk sermayesiyle kurulan İntegral Menkul Değerler ile milli motosiklet yarışçısı Kenan Sofuoğlu iş birliğinin çok anlamlı olduğunu söyledi.

İntegral Menkul Değerler’i imza atacağı böylesine güzel sponsorluk anlaşmalarında her zaman destekleyeceklerini dile getiren Ulukartal, milli motosikletçi Sofuoğlu’na da teşekkür etti.

Ulukartal, milli değerlerine sahip çıkan bir şirket olarak başarılarını kendi ülkelerinde yetişip başarıdan başarıya koşan bir sporcu aracılığıyla paylaşmayı çok arzu ettiklerini belirterek, anlaşmanın iki taraf içinde hayırlı olması temennisinde bulundu.

"Spora verdiğimiz destek devam edecek"

İntegral Menkul Değerler Genel Müdürü Kıvanç Memişoğlu, şirket olarak teknolojiye büyük yatırımlar yaptıklarını belirterek, altyapılarına ve hızlarına güvendiklerini söyledi.

Milisaniye gibi çok kısa sürelerde işlemler yaptıklarını vurgulayan Memişoğlu, "Bu vizyon çerçevesinde bize en uyan sporcunun Kenan Sofuoğlu olduğunu düşündük" dedi.

Memişoğlu, Beşiktaş Basketbol Takımı ve Fenerbahçe Spor Kulübü’nün yanı sıra Buca Belediye Gençlik ve Spor Kulübü Ampute Futbol Takımı ile Kadın Basketbolu Geliştirenler Derneği Takımı’na destek verdiklerini anlatarak, "Bundan sonra da spora desteklerimiz devam edecektir" diye konuştu.

Yeni reklam filmi gösterildi

Konuşmalar sonrası Sofuoğlu dışında bütün oyuncuları şirket çalışanları olan yeni reklam filmi gösterildi.

Törende Borsa İstanbul Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Kemal Yılmaz, Ulukartal ile Sofuoğlu’na günün anısına hediye takdiminde bulundu.

Hediye takdimi sonrası imzalanan sponsorluk anlaşması ile dünya şampiyonu milli motosikletçi Sofuoğlu, İntegral Menkul Değerler’in 2015-2016 marka yüzü oldu.

Etkinlik, anlaşmanın imzalanmasının ardından Sofuoğlu’nun Borsa İstanbul binası önünde gerçekleştirdiği motosiklet şovuyla sona erdi.

AA
YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.