İki ülke arasındaki ilişkileri geliştirecekler

Japonya baş konsolosu Hisao Nishimaki Türkiye'de futbol oynayan Kagawa ve Nagatomo hakkında gazetemize açıklamalarda bulundu. Nishimaki: Biz çok mutluyuz çünkü japon futbolcularından yıldız olanlardan ikisi burada Türkiye'de oynuyor. İkiside çok başarılı ve ne kadar başarılı oynarlarsa Japonlara karşı olan sempati o kadar yükselir.

01 Mart 2019, Cuma 11:25 Son Güncelleme:
- A +

Japonya baş konsolosu Hisao Nishimaki Türkiye'de futbol oynayan Kagawa ve Nagotomo hakkında gazetemize açıklamalarda bulundu.

Nishimaki: Biz çok mutluyuz çünkü japon futbolcularından yıldız olanlardan ikisi burada Türkiye'de oynuyor. İkiside çok başarılı ve ne kadar başarılı oynarlarsa Japonlara karşı olan sempati o kadar yükselir. Tabii ki iki ülke arasındaki ilişkilerinde daha çok gelişmesine katkıda bulunacağına inanıyorum. Biz Japon futbolcularının burada çok başarılı olmalarıyla beraber onların Japonyayı temsilen burada olduğunu düşünüyoruz yani futbolcu olarak burada değiller insani açıdan da çok disiplilerdir ve Türkiye'ye karşın çok sempati duyarlar. Yorumunu yaptı.

Türkiye'de sizin sempati duyduğunuz bir takım var mı ? sorusuna ise '' Kagawa'nın gelmesi ile beraber ben de beşiktaşlı oldum onu açıkça söyleyeyim. '' cevabını verdi.

YORUM YAZ

Sıradaki haber yükleniyor...