İdo'dan olay Trabzon mesajı!

Türkücü İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo, Fenerbahçe otobüsüne yönelik silahlı saldırının ardından twitter'dan "Trabzon'u düşüreceksin görecekler" yazdı.

05 Nisan 2015, Pazar 22:21
- A +
İdo'dan olay Trabzon mesajı!
Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo, Fenerbahçe otobüsüne yönelik saldırıyla ilgili Twitter adresinden mesaj yayınladı.

İdo önce, "Düşüreceksin Trabzon'u küme görecekler bu ne ya? spor bu spor!!!!" yazdı.

Mesajı sildi, özür diledi

İdo, gelen tepkilerin ardından mesajını sildi ve şöyle yazdı: "Kim olursa olsun 40 kişinin canına kıymaya kalkıyorsunuz ..!! İnsan mısınız ? Hayır... Aynı şey başka taraftarın başına gelse benim yazdığımı yazardı ..Bi sinirle Trabzon yazdım olay yeri orası denildiği için eğer değilse özür. fanatik bir taraftar olarak üzüntüden Trabzon'a yıktım olayı mazur görün. Birlerinin vicdansızlığı yüzünden bir gruba mal etmemem gerekir. Ne savcımız kaldı, ne masum genç kızlarımız, kadınlarımız ne futbolumuz!!!

Kuru kuru Şiddete Hayır demek işe yaramış mı?????
Her yerde öfke, kan, acı, saldırı,yaralı, ölü... Nereye varacak sonumuz? Şoföre saldırmak bir otobüs dolusu insanın şarampolde takla atıp ölmesini istemektir. Lanet olsun dinmeyen, bitmeyen, iğrenç öfkenize!! Geçmiş Olsun Fenerbahçe

MedyaRadar

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...