İdil Fırat, Arda Turan'la ilişkisini ilan etti

İdil Fırat, yakayı yine internet yüzünden ele verdi! Arda Turan'ın Madrid'deki evinden fotoğraf paylaşınca aşkı ortaya çıkan Fırat, bu kez de Bayrampaşa'da çekilen bir kareyi yayınladı!

06 Nisan 2015, Pazartesi 15:21
- A +
İdil Fırat, Arda Turan'la ilişkisini ilan etti
Sosyetik güzel İdil Fırat, yine internet ve sosyal medya kurbanı aldı. Uzun süredir adı Arda Turan'la anılan Fırat, yıldız futbolcunun Madrid'deki evinin sokağından fotoğraf paylaşınca 'aşk iddiaları' iyice alevlendi. Ancak dedikodulara göre İdil Fırat, avukat babası Önder Fırat'tan yediği veto üzerine yıldız futbolcuyla görüşmeyi kesti.

İdil Fırat'la aşk yaşadığını hatta sosyetik güzelle hiç görüşmediğini söyleyen Atletico Madrid'in yıldızı, başka güzellerle hedef şaşırttı. İstanbul'a geldiğinde Burcu Esmersoy ve sosyetik Aslıhan Doğan ile basının karşısına çıkan yıldız futbolcunun, aslında İdil Fırat'la görüşmeyi sürdürdüğü ortaya çıktı.


Florya'da isyan çıktı


Gerçeği gün yüzüne çıkaran ise Fırat'ın Instagram hesabından yaptığı paylaşımdı. Sosyetik güzelin Arda Turan'ın İstanbul'da olduğu dönemde profilinde yayınladığı bir fotoğrafın adresi, yıldız futbolcunun doğup büyüdüğü ve ailesinin halen oturduğu Bayrampaşa'ydı.

AİLESİYLE DE TANIŞTIRDI

Bir kez daha paylaştığı fotoğrafın yerini gizlemeyi unutarak aşkı ele veren İdil Fırat'ın başta anne Yüksel Turan olmak üzere yıldız futbolcunun aile bireyleriyle sık sık buluştuğu dedikoduları da kanıtlanmış oldu.

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...